Kies een team
Agenda
KNHB basistraining trainers
27-3
Shoot Out competitie (ronde 1)
29-3
KNHB Basistraining coaches
10-4
Plus training D en C jeugd
15-4
D-kamp
19-4
Shoot Out competitie (ronde 2)
19-4
Familie hockeytoernooi voor iedereen!
30-5

Klik hier voor de gehele clubagenda
Inlog
Wedstrijden quicklinks
Contact
Mixed Hockey Club Heesch

Bezoek Adres:
Schoonstraat 99 b
5384 AM Heesch
Google Maps

Postadres:
Postbus 122
5384 ZJ Heesch

Tel. Clubhuis: 0412-453612
E-mail:
Webshop
header1.jpg header2.jpg header3.jpg header4.jpg header5.jpg header6.jpg
Trainingsschema
Hieronder wordt het actuele schema getoond. In de officiële vakanties is er geen training.  Kies dan voor "Hoofdschema" om toekomstige trainingen te kunnen zien.

Teams kunnen zelf afspraken maken over door trainen tijdens vakanties. Die afspraken zijn NIET in dit schema opgenomen. Trainers kunnen daarvoor de Team agenda in LISA Team gebruiken.

Officiële feestdagen zijn niet uit het schema verwijderd.

Voor vragen of opmerkingen over het trainingsschema mail deze naar [email protected]

 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MD1 Eva Muller KGZ 2 - AB
17:30 - 19:00 MD2 Rosa van der Giessen
Suus Van Hooff
KGZ 2 - CD
17:30 - 19:00 MD3 Chelsea de Meij
Kim van Boxmeer
KGZ 1 - AB
17:30 - 19:00 MD4 Stan van Boxmeer KGZ 1 - CD
19:00 - 20:30 JB1 Frank van den Broek KGZ 2 - AB
19:00 - 20:00 Keepers Jesse van de Helm
Kai Czapla
Peer Bannenberg
KGZ 3
19:00 - 20:30 MA2 Wilke van Nuland-van Hasselt KGZ 1 - CD
19:00 - 20:30 MC1 Jorg van den Berg
Ruud van Nistelrooij
KGZ 2 - CD
19:00 - 20:30 MC2 Jeroen Wijdeven
Miranda van der Leest
KGZ 1 - AB
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Frank van den Broek KGZ 2 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey Dames KGZ 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 F1 Lisa van Leuken
Eva Lieve Loonen
KGZ 3
17:00 - 18:00 F2 Nouk Tiemessen KGZ 1 - A
17:00 - 18:00 F3 Sam Peters KGZ 1 - B
17:00 - 18:00 F4 Anne Vossenberg KGZ 1 - C
17:00 - 18:00 F5 Mieke Langenhuizen KGZ 1 - C
17:00 - 18:00 F6 Lot Griens
Pien van Herpen
KGZ 1 - D
17:00 - 18:00 F7 Lieke Neelen KGZ 1 - C
17:00 - 18:00 F8 Nikki Vogels KGZ 1 - A
17:00 - 18:00 F9 Babette Slijkhuis
Sara Muller
KGZ 1 - B
17:00 - 18:00 funkey Sjors van de Ven
Lot van Laake
KGZ 1 - D
17:00 - 18:00 J8E1 Mark Derwig KGZ 2 - CD
17:30 - 19:00 MC3 Maartje Kappers
Fleur Ticheloven
KGZ 2 - AB
18:00 - 19:00 M6E1 Kim van Boxmeer
Eva Lieve Loonen
KGZ 1 - B
18:00 - 19:00 M6E2 Juul van Rooij
Suze van den Heuvel
KGZ 1 - C
18:00 - 19:00 M6E3 Eveline Hemrica KGZ 1 - D
18:00 - 19:00 M6E4 Madelief van de Ven KGZ 1 - D
18:00 - 19:00 M8E1 Kiki Mols
Lisanne de Visser
KGZ 3
18:00 - 19:00 M8E2 Daphne Dappers
Maud den Engelsen
KGZ 1 - A
18:30 - 20:00 MB1 Jeroen Ulijn KGZ 2 - CD
19:00 - 20:30 MA1 Casper Ticheloven
Leon Otto
KGZ 1 - AB
19:00 - 20:30 MB2 Eva Lieve Loonen KGZ 1 - CD
19:00 - 20:30 MB3 Leonie Ullenbroeck KGZ 2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 KGZ 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Leon Otto KGZ 1 - AB
20:30 - 22:00 MA3 Leonie Ullenbroeck KGZ 2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 MD4 Floris Vrielink KGZ 2 - CD
17:00 - 18:30 MD3 Jobke Moens
Maud van Noort
KGZ 2 - AB
18:00 - 19:30 MD1 Joeri van Uden KGZ 1 - AB
18:00 - 19:30 MD2 Jeroen van Nistelrooij
Björn Boers
KGZ 1 - CD
18:30 - 20:00 MC1 Maartje Sperber KGZ 2 - AB
18:30 - 20:00 MC2 Caroline Mandigers KGZ 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Pieter van Hout KGZ 2 - CD
20:00 - 21:30 MA2 Antoine de Voigt
Rob van Boxmeer
KGZ 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 M8E1 Maud van Noort
Puck van Gruijthuijsen
KGZ 1 - AB
17:30 - 18:30 M8E2 Elise Muller
Isabel Braams
KGZ 1 - CD
18:30 - 20:00 MB1 KGZ 1 - AB
18:30 - 20:00 MB2 Leonie Ullenbroeck KGZ 1 - CD
18:30 - 20:00 MB3 Arno van Orsouw KGZ 2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Stijn Kools KGZ 2 - AB
20:00 - 21:30 Jong Dames 1 KGZ 2 - AB
20:00 - 21:30 MA1 Casper Ticheloven
Leon Otto
KGZ 1 - AB
20:00 - 21:30 MA4 Leonie Ullenbroeck KGZ 1 - CD
20:00 - 21:30 Veteranen A KGZ 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 J8E1 Sjors den Engelsen KGZ 1 - AB
18:30 - 20:00 JB1 Roeland Elema KGZ 1 - AB
19:00 - 20:30 MC3 Lotte van de Rakt
Suzan Sluiter
KGZ 2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 KGZ 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Pieter van Hout KGZ 2 - AB
Sponsoren
Statistieken
maandag 25 maart 2019
Aantal leden 473
Nu online 45
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 79,3%
Clubcompetitie
1. Veteranen A
2. MA1 Foto aanwezig
3. MC2
4. MC1
5. MA2
hele clubcompetitie..
Digitaal Wedstrijd Formulier
Download de LISA Mobiele App


Android app on Google Play
Social media
YouTube Kanaal MHC HeeschMHC Heesch op Twitter