Bezoekers Registratie

Alle Standen

Junioren

JC1
1e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oss JC1 5 15 5 0 0 31 9 0
2 Berlicum JC1 5 12 4 0 1 34 8 0
3 Den Bosch JC3 5 9 3 0 2 11 16 0
4 Rosmalen JC2 5 6 2 0 3 22 8 0
5 Vlijmen JC1 5 3 1 0 4 4 24 0
6 Heesch JC1 5 0 0 0 5 3 40 0

MA1mix
3e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heesch MA1 5 13 4 1 0 13 5 0
2 Son MA1 5 12 4 0 1 28 4 0
3 Rosmalen MA2 5 9 3 0 2 16 9 0
4 Berlicum MA2 5 7 2 1 2 10 7 0
5 Den Bosch MA5 5 3 1 0 4 3 30 0
6 MOP MA4 5 0 0 0 5 2 17 0

MA2
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geel-Zwart MA2 4 12 4 0 0 18 2 0
2 Civicum MA1 5 9 3 0 2 26 9 0
3 Oss MA3 5 9 3 0 2 13 8 0
4 Berlicum MA3 5 7 2 1 2 14 14 0
5 Heesch MA2 4 4 1 1 2 12 14 0
6 Uden MA3 5 0 0 0 5 1 37 0

MB1
3e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heesch MB1 5 15 5 0 0 36 3 0
2 Basko MB2 5 10 3 1 1 13 5 0
3 Uden MB2 5 7 2 1 2 7 8 0
4 Geel-Zwart MB2 5 7 2 1 2 10 12 0
5 Hopbel MB2 5 3 1 0 4 6 19 0
6 Mill MB1 5 1 0 1 4 7 32 0

MB2
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heesch MB2 5 13 4 1 0 28 6 0
2 Den Bosch MB5 5 13 4 1 0 23 6 0
3 Rosmalen MB6 5 9 3 0 2 20 10 0
4 Oss MB4 5 6 2 0 3 15 14 0
5 Geel-Zwart MB4 5 3 1 0 4 9 25 0
6 HDL MB2 5 0 0 0 5 1 35 0

MB3
6e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mill MB2 4 12 4 0 0 32 4 0
2 Heesch MB3 4 6 2 0 2 22 5 0
3 Rosmalen MB7 4 6 2 0 2 8 9 0
4 Uden MB4 4 6 2 0 2 6 23 0
5 Oss MB6 4 0 0 0 4 2 29 0

MC1
1e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oirschot MC1 5 10 3 1 1 15 7 0
2 Rosmalen MC2 5 10 3 1 1 13 9 0
3 Den Bosch MC3 5 8 2 2 1 12 7 0
4 Heesch MC1 5 7 2 1 2 8 10 0
5 HOCO MC2 5 4 1 1 3 12 16 0
6 Hilvarenbeek MC1 5 3 1 0 4 4 15 0

MC2
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oss MC3 5 13 4 1 0 26 7 0
2 Berlicum MC2 5 11 3 2 0 21 8 0
3 Boekel MC1 5 8 2 2 1 19 11 0
4 Rosmalen MC4 5 7 2 1 2 18 11 0
5 Bommelerwaard MC2 5 3 1 0 4 7 19 0
6 Heesch MC2 5 0 0 0 5 4 39 0

MC3
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uden MC4 5 13 4 1 0 23 2 0
2 Oss MC4 5 13 4 1 0 15 4 0
3 Oedenrode MC3 5 7 2 1 2 7 12 0
4 Geel-Zwart MC3 5 5 1 2 2 12 11 0
5 Gemert MC4 5 4 1 1 3 4 6 0
6 Heesch MC3 5 0 0 0 5 4 30 0

MD1
3e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heesch MD1 5 15 5 0 0 27 3 0
2 Uden MD2 5 12 4 0 1 21 10 0
3 Geel-Zwart MD2 5 5 1 2 2 10 18 0
4 Oss MD3 5 4 1 1 3 8 11 0
5 Rosmalen MD4 5 4 1 1 3 5 19 0
6 Oranje-Rood MD5 5 2 0 2 3 5 15 0

MD2
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bakel MD1 5 15 5 0 0 54 2 0
2 Deurne MD2 5 10 3 1 1 45 15 0
3 Heesch MD2 5 7 2 1 2 25 16 0
4 Son MD3 5 6 2 0 3 14 19 0
5 Geel-Zwart MD4 5 4 1 1 3 6 49 0
6 Best MD3 5 1 0 1 4 2 45 0

MD3
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gemert MD1 5 15 5 0 0 62 2 0
2 Boxmeer MD1 5 12 4 0 1 41 10 0
3 Civicum MD2 5 9 3 0 2 12 16 0
4 Heesch MD3 5 6 2 0 3 16 29 0
5 Venray MD2 5 3 1 0 4 7 36 0
6 Uden MD4 5 0 0 0 5 0 45 0

MD4
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bommelerwaard MD2 4 10 3 1 0 11 5 0
2 Oss MD4 4 9 3 0 1 23 5 0
3 Rosmalen MD5 4 7 2 1 1 24 8 0
4 Gemert MD4 4 3 1 0 3 9 18 0
5 Heesch MD4 4 0 0 0 4 3 34 0

Senioren

Dames 1
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heesch D1 5 15 5 0 0 43 2 0
2 Deurne D1 5 15 5 0 0 13 3 0
3 Vlijmen D1 5 13 4 1 0 12 3 0
4 Dorsteti D1 5 10 3 1 1 14 6 0
5 Culemborg D1 5 9 3 0 2 13 8 0
6 Mierlo D1 5 7 2 1 2 11 5 0
7 Berlicum D1 5 6 2 0 3 11 13 0
8 Doorn D1 5 6 2 0 3 11 14 0
9 Druten D1 5 4 1 1 3 4 8 0
10 Eersel D1 5 3 1 0 4 5 23 0
11 Leerdam D1 5 0 0 0 5 4 25 0
12 Vianen D1 5 0 0 0 5 2 33 0

Dames 2
Reserve 2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rosmalen D3 5 13 4 1 0 28 8 0
2 Hopbel D3 5 10 3 1 1 10 6 0
3 Uden D3 5 9 3 0 2 15 8 0
4 Liempde D1 5 9 3 0 2 10 7 0
5 Don Quishoot D5 5 9 3 0 2 11 10 0
6 Den Bosch D11 5 9 2 3 0 10 6 0
7 Den Bosch D12 5 7 2 1 2 11 8 0
8 HOD D5 5 5 1 2 2 10 16 0
9 Were Di D6 4 4 1 1 2 5 10 0
10 Tilburg D9 5 3 1 0 4 6 17 0
11 Rosmalen D4 4 2 0 2 2 5 13 0
12 Heesch D2 5 1 0 1 4 7 19 0

Dames 3
Reserve 3e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Civicum D2 5 15 5 0 0 22 4 0
2 Hopbel D4 5 12 4 0 1 17 2 0
3 Oranje-Rood D12 5 11 3 2 0 19 2 0
4 Helmond D3 5 10 3 1 1 19 6 0
5 Heesch D3 5 10 3 1 1 10 5 0
6 Bakel D1 5 7 2 1 2 12 10 0
7 Boxmeer D3 5 5 1 2 2 7 12 0
8 Den Bosch D13 5 5 1 2 2 9 16 0
9 Gemert D2 5 4 1 1 3 4 9 0
10 Oss D6 5 4 1 1 3 3 15 0
11 Oranje-Rood D16 5 1 0 1 4 2 18 0
12 Oedenrode D3 5 0 0 0 5 4 29 0

Dames 4
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Grave D1 5 10 3 1 1 15 7 0
2 HDL D1 4 9 3 0 1 17 5 0
3 Oss D7 4 9 3 0 1 11 4 0
4 Heesch D4 5 5 1 2 2 11 12 0
5 Oss D9 5 5 1 2 2 6 14 0
6 Den Bosch D14 5 1 0 1 4 3 21 0

Heren 1
Reserve 3e Klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Son H2 5 12 4 0 1 27 8 0
2 Best H3 4 12 4 0 0 20 6 0
3 Hopbel H5 5 9 3 0 2 28 11 0
4 Berlicum H2 5 9 3 0 2 14 8 0
5 Dommel H2 5 9 3 0 2 13 9 0
6 Den Bosch H12 5 6 2 0 3 20 20 0
7 Heesch H1 5 6 2 0 3 9 17 0
8 MEP H4 5 6 2 0 3 11 25 0
9 Geel-Zwart H5 4 3 1 0 3 12 10 0
10 Helmond H6 5 0 0 0 5 5 45 0

Veteranen A
Overgangsklasse 35+

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maastricht H35A 5 15 5 0 0 30 12 0
2 Berlicum H35A 5 12 4 0 1 18 4 0
3 Oss H35A 5 10 3 1 1 12 9 0
4 Geel-Zwart H35A 4 9 3 0 1 20 10 0
5 Nuenen H35A 5 8 2 2 1 21 21 0
6 Oranje-Rood H35C 5 6 2 0 3 17 22 0
7 Heesch H35A 5 6 2 0 3 13 18 0
8 MOP H35B 5 6 2 0 3 12 17 0
9 Helmond H35A 4 4 1 1 2 10 13 0
10 Den Bosch H35A 5 3 1 0 4 12 15 0
11 HOD H35A 5 3 1 0 4 12 24 0
12 Oranje-Rood H35D 5 3 1 0 4 8 20 0

Veteranen B
3e klasse 35+

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilvarenbeek H35A 5 15 5 0 0 25 5 0
2 Vlijmen H35A 4 10 3 1 0 16 5 0
3 Heesch H35B 4 9 3 0 1 11 5 0
4 Dommel H35B 4 9 3 0 1 12 12 0
5 Geel-Zwart H35C 5 9 3 0 2 10 11 0
6 Drunen H35B 5 7 2 1 2 7 12 0
7 Son H35B 5 6 2 0 3 4 10 0
8 Oss H35C 5 1 0 1 4 4 11 0
9 Oranje-Rood H35E 5 1 0 1 4 5 16 0
10 Bommelerwaard H35B 4 0 0 0 4 1 8 0

Jongste Jeugd

J6E1
1e klasse

J8E1
1e klasse

JF1
1e klasse

M6E1
1e klasse

M8E1
1e klasse

M8E2
1e klasse

MF1
1e klasse

MF2
1e klasse

MF3
1e klasse

Mix6E2
1e klasse

 
 
 

Email

[email protected]

Telefoon (clubhuis)

0412-453612

Bezoek adres

Schoonstraat 99 B
5384 AM Heesch
Nederland

Postadres

p.a. Heelwijkstraat 28
5384 AS Heesch
Nederland