Bezoekers Registratie
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 22 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:30 Thuis ZMA1mix Hockeyclub Berlicum MA2

Alle Standen

Junioren

JC1
2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uden JC1 5 13 4 1 0 18 3 0
2 Gemert JC1 5 10 3 1 1 20 13 0
3 Civicum JC1 4 9 3 0 1 19 7 0
4 MEP JC2 4 6 2 0 2 13 5 0
5 Den Bosch JC4 5 3 1 0 4 11 19 0
6 Heesch JC1 5 0 0 0 5 4 38 0

MA1mix
2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boxmeer MA1 4 12 4 0 0 15 3 0
2 Dommel MA1 5 10 3 1 1 19 12 0
3 Gemert MA1 4 10 3 1 0 11 6 0
4 Oedenrode MA1 4 7 2 1 1 11 10 0
5 Hopbel MA1 5 7 2 1 2 6 12 0
6 Oranje-Rood MA4 4 3 1 0 3 6 6 0
7 Heesch MA1 5 3 1 0 4 6 14 0
8 Uden MA1 5 0 0 0 5 9 20 0

MA2
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Civicum MA1 5 13 4 1 0 26 8 0
2 Gemert MA4 5 10 3 1 1 15 8 0
3 Rosmalen MA5 5 9 3 0 2 12 11 0
4 Geel-Zwart MA3 5 7 2 1 2 12 11 0
5 Heesch MA2 5 7 2 1 2 15 16 0
6 Den Bosch MA8 5 4 1 1 3 9 16 0
7 Oss MA3 5 4 1 1 3 7 20 0
8 Berlicum MA3 5 3 1 0 4 7 13 0

MB1
2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tilburg MB3 5 15 5 0 0 23 4 0
2 Rosmalen MB2 5 12 4 0 1 15 11 0
3 Hopbel MB1 5 7 2 1 2 11 10 0
4 Vlijmen MB1 5 4 1 1 3 8 16 0
5 Heesch MB1 5 3 1 0 4 8 12 0
6 Den Bosch MB4 5 3 1 0 4 4 16 0

MB2
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oss MB3 5 15 5 0 0 23 8 0
2 Uden MB3 5 12 4 0 1 23 7 0
3 Mill MB1 5 9 3 0 2 19 17 0
4 HDL MB1 5 6 2 0 3 12 13 0
5 Heesch MB2 5 3 1 0 4 8 26 0
6 Berlicum MB3 5 0 0 0 5 7 21 0

MB3
6e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Vlijmen MB4 5 15 5 0 0 27 2 0
2 Heesch MB3 5 12 4 0 1 31 11 0
3 Rosmalen MB5 5 6 2 0 3 13 16 0
4 Den Bosch MB8 5 6 2 0 3 9 14 0
5 HDL MB2 5 3 1 0 4 6 22 0
6 Oss MB6 5 3 1 0 4 4 25 0

MC1
1e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boxmeer MC1 5 13 4 1 0 10 5 0
2 Geel-Zwart MC1 5 12 4 0 1 11 4 0
3 Rosmalen MC2 5 10 3 1 1 17 9 0
4 Uden MC1 5 4 1 1 3 7 9 0
5 Heesch MC1 5 3 1 0 4 4 15 0
6 Civicum MC1 5 1 0 1 4 2 9 0

MC2
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dommel MC3 5 12 4 0 1 22 7 0
2 Heesch MC2 5 9 3 0 2 18 13 0
3 Den Bosch MC7 5 9 3 0 2 12 10 0
4 Rosmalen MC5 5 7 2 1 2 12 11 0
5 Oss MC5 5 6 2 0 3 9 14 0
6 Berlicum MC3 5 1 0 1 4 5 23 0

MC3
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Grave MC2 5 11 3 2 0 13 6 0
2 Helmond MC5 5 9 3 0 2 9 10 0
3 Civicum MC2 5 8 2 2 1 10 4 0
4 Heesch MC3 5 7 2 1 2 9 12 0
5 Geel-Zwart MC4 5 4 1 1 3 8 9 0
6 Mierlo MC5 5 3 1 0 4 8 16 0

MD1
2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum MD1 5 15 5 0 0 24 9 0
2 Geel-Zwart MD1 5 10 3 1 1 18 13 0
3 Rosmalen MD3 5 9 3 0 2 12 8 0
4 Civicum MD1 5 7 2 1 2 15 13 0
5 Heesch MD1 5 1 0 1 4 4 14 0
6 Den Bosch MD4 5 1 0 1 4 10 26 0

MD2
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum MD2 5 15 5 0 0 35 2 0
2 Oss MD5 5 10 3 1 1 31 7 0
3 Heesch MD2 5 10 3 1 1 26 11 0
4 HDL MD1 4 3 1 0 3 6 21 0
5 Uden MD4 5 3 1 0 4 3 29 0
6 Geel-Zwart MD4 4 0 0 0 4 0 31 0

MD3
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Civicum MD2 5 15 5 0 0 29 4 0
2 Den Bosch MD7 5 9 3 0 2 27 9 0
3 Dommel MD4 5 9 3 0 2 21 10 0
4 Rosmalen MD7 5 6 2 0 3 15 20 0
5 Heesch MD3 5 6 2 0 3 13 23 0
6 Uden MD3 5 0 0 0 5 2 41 0

MD4
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dommel MD3 5 13 4 1 0 28 7 0
2 Heesch MD4 3 6 2 0 1 11 9 0
3 Bommelerwaard MD3 4 4 1 1 2 8 12 0
4 MEP MD5 3 3 2 0 1 13 6 3
5 MOP MD6 4 3 1 0 3 8 13 0
6 Vlijmen MD4 5 3 1 0 4 6 27 0

Senioren

Dames 1
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heesch D1 11 33 11 0 0 82 6 0
2 Deurne D1 11 30 10 0 1 41 10 0
3 Culemborg D1 11 24 8 0 3 30 21 0
4 Dorsteti D1 11 22 7 1 3 24 16 0
5 Vlijmen D1 11 20 6 2 3 20 16 0
6 Mierlo D1 11 17 5 2 4 37 30 0
7 Berlicum D1 11 13 4 1 6 21 24 0
8 Druten D1 11 13 4 1 6 17 21 0
9 Doorn D1 11 10 3 1 7 18 31 0
10 Vianen D1 11 4 1 1 9 8 60 0
11 Eersel D1 11 3 2 0 9 15 35 3
12 Leerdam D1 11 1 0 1 10 11 54 0

Dames 2
Reserve 2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rosmalen D3 11 22 7 1 3 41 20 0
2 Uden D3 11 22 7 1 3 31 16 0
3 Den Bosch D12 11 22 7 1 3 28 14 0
4 Don Quishoot D5 11 22 7 1 3 23 19 0
5 Hopbel D3 11 20 6 2 3 21 10 0
6 Liempde D1 10 18 6 0 4 27 16 0
7 Were Di D6 11 16 5 1 5 20 20 0
8 Den Bosch D11 10 16 4 4 2 27 22 0
9 HOD D5 11 11 3 2 6 15 29 0
10 Rosmalen D4 11 9 2 3 6 10 26 0
11 Tilburg D9 11 6 2 0 9 11 32 0
12 Heesch D2 11 2 0 2 9 9 39 0

Dames 3
Reserve 3e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Civicum D2 11 33 11 0 0 44 8 0
2 Hopbel D4 11 30 10 0 1 36 7 0
3 Helmond D3 10 22 7 1 2 31 11 0
4 Heesch D3 10 19 6 1 3 16 11 0
5 Oranje-Rood D12 10 17 5 2 3 33 7 0
6 Boxmeer D3 11 15 4 3 4 16 21 0
7 Bakel D1 10 11 3 2 5 20 15 0
8 Gemert D2 10 8 2 2 6 11 22 0
9 Den Bosch D13 10 6 1 3 6 19 34 0
10 Oss D6 11 4 1 1 9 4 39 0
11 Oranje-Rood D16 11 4 1 1 9 8 46 0
12 Scoop D2 5 3 1 0 4 7 24 0

Dames 4
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oss D7 10 22 7 1 2 40 14 0
2 HDL D1 10 21 6 3 1 33 16 0
3 Grave D1 10 19 6 1 3 25 15 0
4 Oss D9 10 12 3 3 4 20 29 0
5 Heesch D4 10 6 1 3 6 23 29 0
6 Den Bosch D14 10 4 1 1 8 11 49 0

Heren 1
Reserve 3e Klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum H2 10 24 8 0 2 32 14 0
2 Son H2 10 23 7 2 1 40 13 0
3 Best H3 10 22 7 1 2 34 18 0
4 Dommel H2 10 16 5 1 4 28 21 0
5 Hopbel H5 10 15 5 0 5 44 22 0
6 Heesch H1 10 15 5 0 5 28 28 0
7 Den Bosch H12 10 13 4 1 5 38 44 0
8 MEP H4 10 12 4 0 6 21 37 0
9 Geel-Zwart H5 10 7 2 1 7 22 24 0
10 Helmond H6 10 0 0 0 10 17 83 0

Veteranen A
Overgangsklasse 35+

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Maastricht H35A 11 28 9 1 1 54 28 0
2 Oss H35A 11 22 7 1 3 24 20 0
3 Berlicum H35A 10 21 7 0 3 40 16 0
4 Oranje-Rood H35C 10 18 6 0 4 31 31 0
5 Helmond H35A 10 14 5 2 3 35 26 3
6 Geel-Zwart H35A 11 14 4 2 5 38 29 0
7 Heesch H35A 11 13 4 1 6 24 33 0
8 Den Bosch H35A 11 13 4 1 6 30 40 0
9 MOP H35B 11 12 4 0 7 22 34 0
10 Nuenen H35A 9 12 3 3 3 32 28 0
11 HOD H35A 11 7 2 1 8 23 45 0
12 Oranje-Rood H35D 10 6 2 0 8 16 39 0

Veteranen B
3e klasse 35+

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hilvarenbeek H35A 10 30 10 0 0 52 7 0
2 Dommel H35B 10 21 7 0 3 33 22 0
3 Vlijmen H35A 10 19 6 1 3 27 23 0
4 Drunen H35B 10 17 5 2 3 20 18 0
5 Geel-Zwart H35C 10 15 5 0 5 18 19 0
6 Heesch H35B 10 13 4 1 5 17 29 0
7 Oranje-Rood H35E 10 11 3 2 5 16 25 0
8 Son H35B 10 10 3 1 6 12 21 0
9 Oss H35C 10 7 2 1 7 14 25 0
10 Bommelerwaard H35B 10 3 1 0 9 7 27 0

Jongste Jeugd

J6E1
Niveau 1

J8E1
Niveau 1

JF1
Niveau 1

M6E1
Niveau 1  

M8E1
Niveau 1 

M8E2
Niveau 1 

MF1
Niveau 1 

MF2
Niveau 1  

MF3
Niveau 1  

Mix6E2
Niveau 1 

Zaalhockey

ZMA1mix
3e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rosmalen MA2 2 6 2 0 0 7 2 0
2 MOP MA2 2 3 1 0 1 7 5 0
3 Berlicum MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Den Bosch MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Heesch MA1MIX 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oss MA2 2 0 0 0 2 3 10 0

ZMB1
2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boxmeer MB1 4 6 2 0 2 6 8 0
2 Den Bosch MB4 2 4 1 1 0 5 3 0
3 Heesch MB1 2 4 1 1 0 4 2 0
4 Gemert MB1 2 3 1 0 1 7 5 0
5 Hopbel MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uden MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rosmalen MB2 2 0 0 0 2 5 9 0

ZMC1
1e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch MC3 4 12 4 0 0 18 5 0
2 Geel-Zwart MC1 2 6 2 0 0 7 2 0
3 Boxmeer MC1 2 3 1 0 1 7 8 0
4 Heesch MC1 4 3 1 0 3 7 16 0
5 Uden MC1 2 1 0 1 1 4 6 0
6 Civicum MC1 2 1 0 1 1 3 6 0
7 Rosmalen MC2 2 0 0 0 2 1 4 0
 
 
 

Email

[email protected]

Telefoon (clubhuis)

0412-453612

Bezoek adres

Schoonstraat 99 B
5384 AM Heesch
Nederland

Postadres

p.a. Heelwijkstraat 28
5384 AS Heesch
Nederland


KVK 40218366