Kies een team
Agenda
KNHB basistraining trainers
27-3
Shoot Out competitie (ronde 1)
29-3
KNHB Basistraining coaches
10-4
Plus training D en C jeugd
15-4
D-kamp
19-4
Shoot Out competitie (ronde 2)
19-4
Familie hockeytoernooi voor iedereen!
30-5

Klik hier voor de gehele clubagenda
Inlog
Wedstrijden quicklinks
Contact
Mixed Hockey Club Heesch

Bezoek Adres:
Schoonstraat 99 b
5384 AM Heesch
Google Maps

Postadres:
Postbus 122
5384 ZJ Heesch

Tel. Clubhuis: 0412-453612
E-mail:
Webshop
header1.jpg header2.jpg header3.jpg header4.jpg header5.jpg header6.jpg
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Junioren 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heesch JB1 2 6 2 0 0 15 0
2 Helmond JB2 2 4 1 1 0 4 2
3 Eindhoven JB3 2 3 1 0 1 17 4
4 Geldrop JB3 2 3 1 0 1 2 10
5 Boekel JB1 2 1 0 1 1 1 7
6 Oss JB3 2 0 0 0 2 2 18
  3e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Helmond MA1 2 6 2 0 0 12 1
2 Boxmeer MA1 2 6 2 0 0 5 0
3 Uden MA1 2 3 1 0 1 2 4
4 Oss MA2 2 1 0 1 1 2 4
5 Heesch MA1 2 1 0 1 1 2 8
6 Venlo MA1 2 0 0 0 2 2 8
  1e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heesch MA2 2 6 2 0 0 6 1
2 MEP MA4 2 3 1 0 1 6 3
3 Dommel MA2 2 3 1 0 1 5 4
4 Oss MA6 2 3 1 0 1 1 1
5 Bommelerwaard MA3 2 3 1 0 1 5 8
6 Den Bosch MA8 2 0 0 0 2 2 8
  4e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oss MA7 1 3 1 0 0 6 3
2 Heesch MA3 1 3 1 0 0 2 0
3 Rosmalen MA4 2 3 1 0 1 2 3
4 Berlicum MA3 2 3 1 0 1 8 10
5 Uden MA3 2 0 0 0 2 5 7
  4e klasse 
  MA4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heesch MA4 1 3 1 0 0 6 1
2 Oss MA8 2 3 1 0 1 5 3
3 Mill MA1 1 3 1 0 0 3 2
4 Uden MA4 1 0 0 0 1 0 3
5 Den Bosch MA7 1 0 0 0 1 1 6
  4e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Venray MB1 2 6 2 0 0 11 1
2 Geel-Zwart MB2 2 6 2 0 0 6 1
3 Boxmeer MB1 2 3 1 0 1 7 6
4 Civicum MB1 2 3 1 0 1 6 6
5 Heesch MB1 2 0 0 0 2 1 7
6 Rosmalen MB3 2 0 0 0 2 2 12
  2e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heesch MB2 2 6 2 0 0 8 1
2 Uden MB4 2 4 1 1 0 10 2
3 Oss MB6 2 4 1 1 0 4 2
4 HDL MB3 2 3 1 0 1 9 2
5 Geel-Zwart MB6 2 0 0 0 2 1 11
6 Den Bosch MB9 2 0 0 0 2 1 15
  4e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mill MB1 2 6 2 0 0 10 2
2 Hopbel MB4 2 4 1 1 0 4 1
3 Rosmalen MB5 2 2 0 2 0 2 2
4 Oss MB8 2 1 0 1 1 3 6
5 Uden MB5 2 1 0 1 1 4 8
6 Heesch MB3 2 1 0 1 1 2 6
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oedenrode MC1 2 6 2 0 0 8 1
2 Berlicum MC2 2 4 1 1 0 5 4
3 Rosmalen MC2 2 4 1 1 0 2 1
4 Heesch MC1 2 3 1 0 1 7 5
5 Geel-Zwart MC2 2 0 0 0 2 5 10
6 Oss MC2 2 0 0 0 2 0 6
  2e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heesch MC2 2 6 2 0 0 7 2
2 Geel-Zwart MC3 2 6 2 0 0 6 3
3 HDL MC1 2 3 1 0 1 5 4
4 Berlicum MC3 2 3 1 0 1 4 4
5 Rosmalen MC5 2 0 0 0 2 3 7
6 Oss MC4 2 0 0 0 2 1 6
  4e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HDL MC2 1 3 1 0 0 11 0
2 Gemert MC2 1 3 1 0 0 7 0
3 Uden MC4 2 3 1 0 1 4 2
4 Berlicum MC4 2 3 1 0 1 5 7
5 Geel-Zwart MC4 2 3 1 0 1 1 7
6 Heesch MC3 2 0 0 0 2 3 15
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oss MD2 2 6 2 0 0 7 2
2 Berlicum MD1 2 4 1 1 0 6 5
3 Dommel MD1 2 3 1 0 1 8 6
4 MOP MD3 2 3 1 0 1 1 4
5 HDL MD1 2 1 0 1 1 5 6
6 Heesch MD1 2 0 0 0 2 3 7
  2e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Civicum MD2 2 6 2 0 0 14 0
2 Mill MD2 2 6 2 0 0 13 5
3 Boxmeer MD2 2 3 1 0 1 6 7
4 Heesch MD2 2 3 1 0 1 4 6
5 Oss MD4 2 0 0 0 2 6 10
6 Den Bosch MD8 2 0 0 0 2 2 17
  4e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen MD6 2 4 1 1 0 10 1
2 HOCO MD8 2 4 1 1 0 4 2
3 Heesch MD3 2 3 1 0 1 4 4
4 Nuenen MD4 0 0 0 0 0 0 0
5 MOP MD6 1 0 0 0 1 1 3
6 Oss MD6 1 0 0 0 1 0 9
  5e klasse 
  MD4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oss MD5 2 6 2 0 0 5 3
2 Rosmalen MD6 2 3 1 0 1 8 4
3 Drunen MD4 2 3 1 0 1 6 3
4 Bommelerwaard MD2 2 3 1 0 1 5 5
5 Vlijmen MD5 2 3 1 0 1 6 10
6 Heesch MD4 2 0 0 0 2 4 9
  5e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Sjinborn D1 14 39 13 0 1 85 12
2 DVS D1 14 35 11 2 1 83 30
3 Venray D1 13 31 10 1 2 78 27
4 Heesch D1 14 30 9 3 2 54 22
5 Deurne D1 13 25 8 1 4 43 17
6 Berlicum D1 14 20 6 2 6 35 38
7 Dommel D1 14 20 6 2 6 28 48
8 Cranendonck D1 14 12 4 0 10 27 64
9 Udenhout D1 13 10 4 1 8 36 54
10 Nuth D1 13 9 3 0 10 24 48
11 Vlijmen D1 14 6 2 0 12 16 69
12 Liempde D1 14 0 0 0 14 11 91
  4e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Civicum D2 13 33 10 3 0 52 20
2 Gemert D2 13 28 9 1 3 47 26
3 Heesch D2 13 27 8 3 2 44 12
4 Bakel D1 13 27 8 3 2 35 14
5 Oss D6 13 12 3 3 7 27 51
6 HDL D1 13 11 3 2 8 29 40
7 Uden D3 13 6 2 0 11 10 60
8 Boxmeer D4 13 3 0 3 10 16 37
  Res. 3e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Horst H1 13 39 13 0 0 66 14
2 Bommelerwaard H1 13 28 9 1 3 51 29
3 Meerssen H1 11 26 8 2 1 49 26
4 Wijchen H1 13 25 7 4 2 48 20
5 Berlicum H1 13 21 7 0 6 49 38
6 Deurne H1 12 17 5 2 5 44 38
7 Cranendonck H1 12 13 4 1 7 41 41
8 Vlijmen H1 13 13 4 1 8 37 41
9 Peel en Maas H1 12 13 4 1 7 41 48
10 Heesch H1 13 3 1 0 12 14 75
11 Overbetuwe H1 13 3 1 0 12 25 95
  4e klasse 
  Jong Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Helmond DJ2 1 3 1 0 0 6 2
2 Oss DJ2 1 3 1 0 0 3 1
3 Berlicum DJ2 1 1 0 1 0 2 2
4 Geel-Zwart DJ2 1 1 0 1 0 2 2
5 Heesch DJ1 1 0 0 0 1 1 3
6 Den Bosch dj5 1 0 0 0 1 2 6
  4e klasse 
  SilverCup D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Waalwijk D1 1 3 1 0 0 6 0
2 Kromhouters D1 1 3 1 0 0 3 0
3 Nuenen D1 1 3 1 0 0 3 1
4 Oirschot D1 1 3 1 0 0 2 0
5 Scoop D1 1 3 1 0 0 2 0
6 Basko D1 1 3 1 0 0 2 1
7 Don Quishoot D1 1 3 1 0 0 2 1
8 Sjinborn D1 1 3 1 0 0 2 1
9 Bemmel D1 1 0 0 0 1 1 2
10 Blerick D1 1 0 0 0 1 1 2
11 Horst D1 1 0 0 0 1 1 2
12 Gemert D1 1 0 0 0 1 1 3
13 Meerssen D1 1 0 0 0 1 0 2
14 Tegelen D1 1 0 0 0 1 0 2
15 Heesch D1 1 0 0 0 1 0 3
16 Shot D1 1 0 0 0 1 0 6
  Silvercup - KO 
  SilverCup H1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum H1 1 3 1 0 0 6 3
2 Bommelerwaard H1 1 3 1 0 0 4 1
3 Deurne H1 0 0 0 0 0 0 0
4 Meerssen H1 0 0 0 0 0 0 0
5 Cranendonck H1 1 0 0 0 1 3 6
6 Heesch H1 1 0 0 0 1 1 4
  Silvercup - KO 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heesch HA 13 34 11 1 1 40 16
2 Helmond HB 13 29 9 2 2 60 29
3 Oedenrode HA 13 25 7 4 2 32 21
4 MOP HC 13 21 6 3 4 43 24
5 Oirschot HA 13 20 6 2 5 21 24
6 MEP HB 13 17 5 2 6 43 46
7 Dommel HA 13 15 4 3 6 33 42
8 HCAS HA 13 14 4 2 7 21 25
9 Rosmalen HB 13 13 3 4 6 26 31
10 Best HA 13 12 3 3 7 24 35
11 Bommelerwaard HA 13 9 4 0 9 31 54
12 Den Bosch HB 13 8 2 2 9 25 52
  Veteranen 1e klasse 
  Veteranen B  
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boekel HA 12 26 8 2 2 58 29
2 Gemert HA 12 26 8 2 2 39 16
3 Geel-Zwart HC 11 26 8 2 1 36 15
4 Mill HA 12 23 7 2 3 41 23
5 Helmond HD 12 18 6 0 6 44 49
6 Heesch HB 12 17 5 2 5 42 36
7 Oranje-Rood HD 12 16 4 4 4 23 25
8 Son HB 12 13 3 4 5 16 32
9 Eersel HA 12 6 2 0 10 21 40
10 Best HB 11 6 2 0 9 15 50
11 Oss HC 12 5 2 2 8 14 34
  Veteranen 3e klasse 
mini's 
  F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  F2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  J8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Zaalhockey 
  ZD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DVS D1 8 20 6 2 0 37 15
2 Uden D1 8 19 6 1 1 38 20
3 Boekel D1 8 11 3 2 3 34 29
4 Venray D1 8 7 2 1 5 27 29
5 Heesch D1 8 0 0 0 8 13 56
  2e klasse 
  ZMA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Best MA1 12 31 10 1 1 41 23
2 Venlo MA1 12 30 10 0 2 53 22
3 Oirschot MA1 12 19 6 1 5 35 29
4 Helmond MA2 12 15 5 0 7 41 40
5 Tegelen MA1 12 11 3 2 7 33 39
6 Oss MA2 12 9 3 0 9 14 40
7 Heesch MA1 12 8 2 2 8 25 49
  1e klasse 
  ZMB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rosmalen MB2 12 25 8 1 3 36 16
2 Basko MB3 12 25 8 1 3 36 20
3 Den Bosch MB4 12 22 6 4 2 36 27
4 Heesch MB1 12 17 5 2 5 36 34
5 HDL MB1 12 16 5 1 6 39 41
6 Hopbel MB1 12 12 3 3 6 24 30
7 Berlicum MB2 12 2 0 2 10 19 58
  2e klasse 
  ZMC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch MC4 12 29 9 2 1 73 30
2 Heesch MC1 12 24 7 3 2 51 28
3 HOCO MC3 12 20 6 2 4 35 36
4 Rosmalen MC3 12 13 4 1 7 35 57
5 Dommel MC2 12 0 0 0 12 20 63
  2e klasse 
  ZMD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boekel MD1 12 34 11 1 0 81 27
2 Venray MD1 12 25 7 4 1 52 32
3 Civicum MD1 12 24 7 3 2 42 24
4 Heesch MD1 12 16 5 1 6 53 45
5 HDL MD1 12 9 2 3 7 42 58
6 Rosmalen MD3 12 5 1 2 9 23 60
7 Uden MD2 12 5 1 2 9 25 72
  2e klasse 
Sponsoren
Statistieken
maandag 25 maart 2019
Aantal leden 473
Nu online 24
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 79,3%
Clubcompetitie
1. Veteranen A
2. MA1 Foto aanwezig
3. MC2
4. MC1
5. MA2
hele clubcompetitie..
Digitaal Wedstrijd Formulier
Download de LISA Mobiele App


Android app on Google Play
Social media
YouTube Kanaal MHC HeeschMHC Heesch op Twitter