Kies een team
Agenda
KNHB basistraining trainers
27-3
Shoot Out competitie (ronde 1)
29-3
KNHB Basistraining coaches
10-4
Plus training D en C jeugd
15-4
D-kamp
19-4
Shoot Out competitie (ronde 2)
19-4
Familie hockeytoernooi voor iedereen!
30-5

Klik hier voor de gehele clubagenda
Inlog
Wedstrijden quicklinks
Contact
Mixed Hockey Club Heesch

Bezoek Adres:
Schoonstraat 99 b
5384 AM Heesch
Google Maps

Postadres:
Postbus 122
5384 ZJ Heesch

Tel. Clubhuis: 0412-453612
E-mail:
Webshop
header1.jpg header2.jpg header3.jpg header4.jpg header5.jpg header6.jpg
Veteranen B

Teamfoto


Teamondersteuning
DWF Contact Ronald Zomer
DWF Contact Antoine van Oort

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
31 mrt 17233 MHC Best HB
0
12:30 13:00 uit route
7 apr 17400 Geel-Zwart HC
11:15 11:45 thuis KG 1
14 apr 17664 Eersel HA
0
10:30 11:00 uit route
5 mei 17954 HC Mill HA
11:15 11:45 thuis KG 1
12 mei 18339 HC Oranje Rood HD
15:00 15:30 uit route
19 mei 18509 Oss HC
11:15 11:45 thuis KG 1
26 mei 18725 HTCSON Hockey HB
0
uit route
16 jun 16344 HC Boekel HA
0
uit route
3 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boekel HA 12 26 8 2 2 58 29 0
2 Gemert HA 12 26 8 2 2 39 16 0
3 Geel-Zwart HC 11 26 8 2 1 36 15 0
4 Mill HA 12 23 7 2 3 41 23 0
5 Helmond HD 12 18 6 0 6 44 49 0
6 Heesch HB 12 17 5 2 5 42 36 0
7 Oranje-Rood HD 12 16 4 4 4 23 25 0
8 Son HB 12 13 3 4 5 16 32 0
9 Eersel HA 12 6 2 0 10 21 40 0
10 Best HB 11 6 2 0 9 15 50 0
11 Oss HC 12 5 2 2 8 14 34 3

Uitslagenmatrix
  Best HBBoekel HAEersel HAGemert HAHelmond HDOss HCSon HBGeel-Zwart HCOranje-Rood HDHeesch HBMill HA
Best HB   2-5 3-2 1-6 1-2 0-2
Boekel HA 14-3   7-2 3-0 1-2 4-2
Eersel HA 2-5   0-3 2-5 6-0 1-3 0-3 3-0
Gemert HA 6-0 2-2   7-3 3-4 1-1 5-1
Helmond HD 5-10   5-4 3-1 2-8 4-0
Oss HC 0-1 3-2 0-1   3-1 1-1 0-4
Son HB 2-5 2-1 0-5 1-4 2-2   0-3 1-1
Geel-Zwart HC 5-1 5-1 6-0   3-2 3-3
Oranje-Rood HD 2-2 1-2 3-2 1-1 1-1   1-7
Heesch HB 3-1 5-0 8-2 2-3 5-3 2-2 2-6  
Mill HA 5-2 5-0 2-1 3-0 1-4 8-3  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Eersel HA Oranje-Rood HD 3-0 Definitief
.. Mill HA Gemert HA 2-1 Definitief
.. Geel-Zwart HC Oss HC 5-1 Definitief
.. Best HB Son HB 1-2 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Son HB Geel-Zwart HC 0-3 Definitief
.. Oss HC Eersel HA 3-2 Definitief
.. Gemert HA Heesch HB 5-1 Definitief
.. Boekel HA Helmond HD 7-2 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Oranje-Rood HD Gemert HA 1-2 Definitief
.. Helmond HD Heesch HB 2-8 Definitief
.. Best HB Boekel HA 2-5 Definitief
.. Eersel HA Son HB 1-3 Definitief
.. Mill HA Oss HC 3-0 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Son HB Mill HA 1-1 Definitief
.. Boekel HA Geel-Zwart HC 1-2 Definitief
.. Oss HC Oranje-Rood HD 3-1 Definitief
.. Gemert HA Helmond HD 7-3 Definitief
.. Heesch HB Best HB 3-1 Definitief
WOENSDAG 3 OKTOBER 2018
.. Heesch HB Boekel HA 5-0 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Geel-Zwart HC Heesch HB 3-2 Definitief
.. Best HB Helmond HD 1-6 Definitief
.. Oss HC Gemert HA 0-1 Definitief
.. Oranje-Rood HD Son HB 1-1 Definitief
.. Eersel HA Boekel HA 2-5 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Heesch HB Eersel HA 8-2 Definitief
.. Boekel HA Mill HA 4-2 Definitief
.. Gemert HA Best HB 6-0 Definitief
DONDERDAG 18 OKTOBER 2018
.. Helmond HD Geel-Zwart HC 3-1 Definitief
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
.. Oranje-Rood HD Mill HA 1-7 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Eersel HA Helmond HD 2-5 Definitief
.. Mill HA Heesch HB 8-3 Definitief
.. Oranje-Rood HD Boekel HA 2-2 Definitief
.. Son HB Gemert HA 0-5 Definitief
.. Geel-Zwart HC Best HB 5-1 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Best HB Eersel HA 3-2 Definitief
.. Helmond HD Mill HA 4-0 Definitief
.. Heesch HB Oranje-Rood HD 2-6 Definitief
.. Boekel HA Oss HC 3-0 Definitief
.. Gemert HA Geel-Zwart HC 3-4 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Mill HA Best HB 5-2 Definitief
.. Oranje-Rood HD Helmond HD 3-2 Definitief
.. Son HB Boekel HA 2-5 Definitief
.. Oss HC Heesch HB 1-1 Definitief
.. Eersel HA Geel-Zwart HC 0-3 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Best HB Oranje-Rood HD 0-2 Definitief
.. Heesch HB Son HB 2-2 Definitief
.. Geel-Zwart HC Mill HA 3-3 Definitief
.. Eersel HA Gemert HA 0-3 Definitief
.. Helmond HD Oss HC 5-4 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Mill HA Eersel HA 5-0 Definitief
.. Oranje-Rood HD Geel-Zwart HC 1-1 Definitief
.. Oss HC Best HB 0-1 Definitief
.. Son HB Helmond HD 1-4 Definitief
.. Gemert HA Boekel HA 2-2 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Son HB Oss HC 2-2 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Geel-Zwart HC Son HB 6-0 Definitief
.. Heesch HB Gemert HA 2-3 Definitief
.. Eersel HA Oss HC 6-0 Definitief
.. Mill HA Oranje-Rood HD 1-4 Definitief
.. Helmond HD Boekel HA 5-10 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Heesch HB Helmond HD 5-3 Definitief
.. Oss HC Mill HA 0-4 Definitief
.. Boekel HA Best HB 14-3 Definitief
.. Son HB Eersel HA 2-1 Definitief
.. Gemert HA Oranje-Rood HD 1-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 31 MAART 2019
  Best HB Heesch HB 13:00 Sportp. Leemkuilen
  Geel-Zwart HC Boekel HA 13:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Helmond HD Gemert HA 12:45 Sportp. 'De Warande'
  Mill HA Son HB 10:30 bij Merlet College
  Oranje-Rood HD Oss HC 12:00 Genneper Parken
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Boekel HA Eersel HA 9:30 Sportp. 'De Donk'
  Gemert HA Oss HC 12:45 Sportpark Molenbroek
  Heesch HB Geel-Zwart HC 11:45 Sportp. 'De Braaken'
  Helmond HD Best HB 14:30 Sportp. 'De Warande'
  Son HB Oranje-Rood HD 11:00 Sportpark De Gentiaan
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Best HB Gemert HA 11:15 Sportp. Leemkuilen
  Eersel HA Heesch HB 11:00 Sportp. 'De Dieprijt'
  Geel-Zwart HC Helmond HD 10:00 Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Mill HA Boekel HA 10:30 bij Merlet College
  Oss HC Son HB 10:30 Gem. sportpark
ZONDAG 5 MEI 2019
  Best HB Geel-Zwart HC 14:45 Sportp. Leemkuilen
  Boekel HA Oranje-Rood HD Sportp. 'De Donk'
  Gemert HA Son HB 12:30 Sportpark Molenbroek
  Heesch HB Mill HA 11:45 Sportp. 'De Braaken'
  Helmond HD Eersel HA 12:45 Sportp. 'De Warande'
ZONDAG 12 MEI 2019
  Eersel HA Best HB 11:00 Sportp. 'De Dieprijt'
  Geel-Zwart HC Gemert HA Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Mill HA Helmond HD bij Merlet College
  Oranje-Rood HD Heesch HB 15:30 Genneper Parken
  Oss HC Boekel HA 12:00 Gem. sportpark
ZONDAG 19 MEI 2019
  Best HB Mill HA 14:45 Sportp. Leemkuilen
  Boekel HA Son HB Sportp. 'De Donk'
  Geel-Zwart HC Eersel HA Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Heesch HB Oss HC 11:45 Sportp. 'De Braaken'
  Helmond HD Oranje-Rood HD 10:30 Sportp. 'De Warande'
ZONDAG 26 MEI 2019
  Gemert HA Eersel HA 11:00 Sportpark Molenbroek
  Mill HA Geel-Zwart HC bij Merlet College
  Oranje-Rood HD Best HB 12:30 Genneper Parken
  Oss HC Helmond HD 10:30 Gem. sportpark
  Son HB Heesch HB Sportpark De Gentiaan
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Best HB Oss HC 14:45 Sportp. Leemkuilen
  Boekel HA Gemert HA Sportp. 'De Donk'
  Eersel HA Mill HA 11:00 Sportp. 'De Dieprijt'
  Geel-Zwart HC Oranje-Rood HD Sportp. 'Prins Willem-Alexander'
  Helmond HD Son HB 11:00 Sportp. 'De Warande'
ZONDAG 16 JUNI 2019
  Boekel HA Heesch HB Sportp. 'De Donk'
  Gemert HA Mill HA 10:45 Sportpark Molenbroek
  Oranje-Rood HD Eersel HA 13:00 Genneper Parken
  Oss HC Geel-Zwart HC 10:30 Gem. sportpark
  Son HB Best HB Sportpark De Gentiaan

Sponsoren
Statistieken
maandag 25 maart 2019
Aantal leden 473
Nu online 79
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 79,3%
Clubcompetitie
1. Veteranen A
2. MA1 Foto aanwezig
3. MC2
4. MC1
5. MA2
hele clubcompetitie..
Digitaal Wedstrijd Formulier
Download de LISA Mobiele App


Android app on Google Play
Social media
YouTube Kanaal MHC HeeschMHC Heesch op Twitter