Kies een team
Agenda
Selectietraining 1e ronde A t/m D jeugd
25-5
Selectietraining 2e ronde A t/m D jeugd
1-6
Beach hockey A-, B- en C-jeugd jongens en meiden
8-6
Proost op de kroost
9-6
Minislotdag E6-tallen jongens & meisjes
16-6
Familie/vrienden hockeytoernooi voor iedereen!
24-6

Klik hier voor de gehele clubagenda
Inlog
Wedstrijden quicklinks
Contact
Mixed Hockey Club Heesch

Bezoek Adres:
Schoonstraat 99 b
5384 AM Heesch
Google Maps

Postadres:
Postbus 122
5384 ZJ Heesch

Tel. Clubhuis: 0412-453612
E-mail:
Webshop
photo_oranje.png photo_oranje2.png
D2

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Stijn Kools
DWF Contact José van der Steen
DWF Contact Ger Steenbergen
Trainer Leon Otto
Coach Ger Steenbergen Email

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 mei 10796 C.M.H.C. CIVICUM D2 (O)
0
10:00 10:30 uit route
   Gewijzigde aanvangstijd  
3 jun 11041 Liempde D1
10:30 11:00 thuis KG 2
10 jun 11168 Oss D6
0
10:00 10:30 uit route
17 jun 11593 SMHC De Hopbel D5
10:30 11:00 thuis KG 2
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch D11 18 51 17 0 1 99 13 0
2 Liempde D1 18 49 16 1 1 81 19 0
3 Oirschot D4 18 42 13 3 2 79 28 0
4 HDL D1 18 31 10 1 7 53 41 0
5 Heesch D2 18 29 9 2 7 40 28 0
6 Civicum D2 18 29 9 2 7 37 37 0
7 Gemert D2 18 28 8 4 6 51 24 0
8 Oranje-Rood D8 18 21 6 3 9 23 33 0
9 Boxmeer D4 18 19 6 1 11 31 62 0
10 Oss D6 18 8 2 2 14 27 70 0
11 Hopbel D5 18 6 2 0 16 10 75 0
12 Mill D1 18 1 0 1 17 11 112 0

Uitslagenmatrix
  Liempde D1Civicum D2 (O)Gemert D2 (O)Mill D1Den Bosch D11HDL D1Oss D6Heesch D2 (O)Hopbel D5Boxmeer D4Oirschot D4Oranje-Rood D8
Liempde D1   4-1 2-1 9-0 6-2 7-1 2-1 6-1 5-0 1-0
Civicum D2 (O) 0-2   4-0 0-6 2-1 2-0 2-0 6-1 3-3 2-2
Gemert D2 (O) 8-0   9-0 1-2 2-2 1-3 3-0 2-0 0-3 0-0
Mill D1 1-7 1-7   0-8 0-0 1-5 0-3 1-5 0-11 2-3
Den Bosch D11 5-0 3-1 2-0 16-0   10-1 5-1 5-0 6-1
HDL D1 3-4 3-0 1-5 7-0 0-1   5-1 1-0 5-1 2-1
Oss D6 1-6 1-3 2-3 3-1 0-11 3-5   7-0 1-4 2-7 0-2
Heesch D2 (O) 1-2 2-2 6-0 0-3 3-1 3-1   2-1 2-4 1-0
Hopbel D5 0-4 0-2 0-6 4-2 0-5 0-4 0-5   0-4 0-4
Boxmeer D4 0-10 2-1 0-9 2-2 3-2 1-4 5-1   1-4 0-1
Oirschot D4 2-2 3-3 5-2 1-3 9-0 2-0 7-0 6-2   3-0
Oranje-Rood D8 0-4 1-0 0-4 1-5 2-4 3-0 1-1 4-0 2-4  

Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
.. Oranje-Rood D8 HDL D1 2-4 Definitief
.. Den Bosch D11 Civicum D2 (O) 3-1 Definitief
.. Boxmeer D4 Liempde D1 0-10 Definitief
.. Gemert D2 (O) Oss D6 2-2 Definitief
.. Oirschot D4 Heesch D2 (O) 2-0 Definitief
.. Mill D1 Hopbel D5 0-3 Definitief
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
.. Oss D6 Boxmeer D4 1-4 Definitief
.. Liempde D1 Den Bosch D11 6-2 Definitief
.. Civicum D2 (O) Oranje-Rood D8 2-2 Definitief
.. HDL D1 Mill D1 7-0 Definitief
.. Hopbel D5 Oirschot D4 0-4 Definitief
.. Heesch D2 (O) Gemert D2 (O) 2-2 Definitief
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
.. Oranje-Rood D8 Liempde D1 0-4 Definitief
.. Mill D1 Civicum D2 (O) 1-7 Definitief
.. HDL D1 Hopbel D5 5-1 Definitief
.. Gemert D2 (O) Oirschot D4 0-3 Definitief
.. Boxmeer D4 Heesch D2 (O) 1-4 Definitief
.. Den Bosch D11 Oss D6 10-1 Definitief
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
.. Civicum D2 (O) HDL D1 2-1 Definitief
.. Liempde D1 Mill D1 9-0 Definitief
.. Heesch D2 (O) Den Bosch D11 0-3 Definitief
.. Oss D6 Oranje-Rood D8 0-2 Definitief
.. Oirschot D4 Boxmeer D4 6-2 Definitief
.. Hopbel D5 Gemert D2 (O) 0-6 Definitief
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
.. HDL D1 Liempde D1 3-4 Definitief
.. Boxmeer D4 Gemert D2 (O) 2-1 Definitief
.. Civicum D2 (O) Hopbel D5 2-0 Definitief
.. Den Bosch D11 Oirschot D4 6-1 Definitief
.. Oranje-Rood D8 Heesch D2 (O) 1-1 Definitief
.. Mill D1 Oss D6 0-0 Definitief
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
.. Heesch D2 (O) Mill D1 6-0 Definitief
.. Oirschot D4 Oranje-Rood D8 3-0 Definitief
.. Gemert D2 (O) Den Bosch D11 1-2 Definitief
.. Hopbel D5 Boxmeer D4 0-4 Definitief
.. Oss D6 HDL D1 3-5 Definitief
.. Liempde D1 Civicum D2 (O) 4-1 Definitief
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
.. Mill D1 Oirschot D4 0-11 Definitief
.. Den Bosch D11 Boxmeer D4 5-0 Definitief
.. Oranje-Rood D8 Gemert D2 (O) 0-4 Definitief
.. Liempde D1 Hopbel D5 6-1 Definitief
.. Civicum D2 (O) Oss D6 2-0 Definitief
.. HDL D1 Heesch D2 (O) 1-0 Definitief
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
.. Hopbel D5 Den Bosch D11 0-5 Definitief
.. Oss D6 Liempde D1 1-6 Definitief
.. Boxmeer D4 Oranje-Rood D8 0-1 Definitief
.. Gemert D2 (O) Mill D1 9-0 Definitief
.. Oirschot D4 HDL D1 9-0 Definitief
.. Heesch D2 (O) Civicum D2 (O) 1-2 Definitief
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
.. Oranje-Rood D8 Den Bosch D11 1-5 Definitief
.. Oss D6 Hopbel D5 7-0 Definitief
.. Liempde D1 Heesch D2 (O) 2-1 Definitief
.. Civicum D2 (O) Oirschot D4 3-3 Definitief
.. HDL D1 Gemert D2 (O) 1-5 Definitief
.. Mill D1 Boxmeer D4 1-5 Definitief
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
.. Gemert D2 (O) Civicum D2 (O) 8-0 Definitief
.. Boxmeer D4 HDL D1 2-2 Definitief
.. Den Bosch D11 Mill D1 16-0 Definitief
.. Oranje-Rood D8 Hopbel D5 4-0 Definitief
.. Oirschot D4 Liempde D1 2-2 Definitief
.. Heesch D2 (O) Oss D6 3-1 Definitief
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
.. Oss D6 Oirschot D4 2-7 Definitief
.. Hopbel D5 Heesch D2 (O) 0-5 Definitief
.. Liempde D1 Gemert D2 (O) 2-1 Definitief
.. HDL D1 Den Bosch D11 0-1 Definitief
.. Mill D1 Oranje-Rood D8 2-3 Definitief
.. Civicum D2 (O) Boxmeer D4 6-1 Definitief
ZONDAG 11 MAART 2018
.. Oss D6 Gemert D2 (O) 2-3 Definitief
.. Liempde D1 Boxmeer D4 5-0 Definitief
.. Civicum D2 (O) Den Bosch D11 0-6 Definitief
.. Heesch D2 (O) Oirschot D4 2-4 Definitief
.. Hopbel D5 Mill D1 4-2 Definitief
.. HDL D1 Oranje-Rood D8 2-1 Definitief
ZONDAG 25 MAART 2018
.. Oirschot D4 Gemert D2 (O) 3-3 Definitief
.. Civicum D2 (O) Mill D1 4-0 Definitief
.. Oss D6 Den Bosch D11 0-11 Definitief
.. Heesch D2 (O) Boxmeer D4 2-1 Definitief
.. Hopbel D5 HDL D1 0-4 Definitief
ZONDAG 8 APRIL 2018
.. Gemert D2 (O) Hopbel D5 3-0 Definitief
.. Boxmeer D4 Oirschot D4 1-4 Definitief
.. Den Bosch D11 Heesch D2 (O) 5-1 Definitief
.. Oranje-Rood D8 Oss D6 3-0 Definitief
.. Mill D1 Liempde D1 1-7 Definitief
.. HDL D1 Civicum D2 (O) 3-0 Definitief
DONDERDAG 12 APRIL 2018
.. Oirschot D4 Hopbel D5 7-0 Definitief
ZONDAG 15 APRIL 2018
.. Hopbel D5 Civicum D2 (O) 0-2 Definitief
.. Liempde D1 HDL D1 7-1 Definitief
.. Oss D6 Mill D1 3-1 Definitief
.. Heesch D2 (O) Oranje-Rood D8 1-0 Definitief
.. Oirschot D4 Den Bosch D11 1-3 Definitief
.. Gemert D2 (O) Boxmeer D4 2-0 Definitief
ZONDAG 22 APRIL 2018
.. HDL D1 Oss D6 5-1 Definitief
.. Civicum D2 (O) Liempde D1 0-2 Definitief
.. Den Bosch D11 Gemert D2 (O) 2-0 Definitief
.. Boxmeer D4 Hopbel D5 5-1 Definitief
.. Oranje-Rood D8 Oirschot D4 2-4 Definitief
.. Mill D1 Heesch D2 (O) 1-5 Definitief
WOENSDAG 25 APRIL 2018
.. Oranje-Rood D8 Civicum D2 (O) 1-0 Definitief
ZONDAG 29 APRIL 2018
.. Boxmeer D4 Oss D6 3-2 Definitief
.. Gemert D2 (O) Heesch D2 (O) 1-3 Definitief
.. Liempde D1 Oranje-Rood D8 1-0 Definitief
ZONDAG 6 MEI 2018
.. Den Bosch D11 Liempde D1 5-0 Definitief
.. Mill D1 HDL D1 0-8 Definitief
ZONDAG 13 MEI 2018
.. Oss D6 Civicum D2 (O) 1-3 Definitief
.. Hopbel D5 Liempde D1 0-4 Definitief
.. Boxmeer D4 Den Bosch D11 0-9 Definitief
.. Gemert D2 (O) Oranje-Rood D8 0-0 Definitief
.. Heesch D2 (O) HDL D1 3-1 Definitief
.. Oirschot D4 Mill D1 5-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 27 MEI 2018
  Civicum D2 (O) Heesch D2 (O) 10:30 Sportp. 'De Groenendijkse Kampen'
  Den Bosch D11 Hopbel D5 15:45 Oosterplas
  HDL D1 Oirschot D4 10:30 Sportp. Steen en Stokstraat
  Liempde D1 Oss D6 11:30 Sportp. Hogenbergseweg
  Mill D1 Gemert D2 (O) 12:00 bij Merlet College
  Oranje-Rood D8 Boxmeer D4 15:00 Genneper Parken
ZONDAG 3 JUNI 2018
  Boxmeer D4 Mill D1 11:30 De Sloot
  Den Bosch D11 Oranje-Rood D8 Oosterplas
  Gemert D2 (O) HDL D1 12:30 Sportpark Molenbroek
  Heesch D2 (O) Liempde D1 11:00 Sportp. 'De Braaken'
  Hopbel D5 Oss D6 12:45 Sportp. Rooiseheide
  Oirschot D4 Civicum D2 (O) 10:30 Sportp. 'Moorland'
ZONDAG 10 JUNI 2018
  Civicum D2 (O) Gemert D2 (O) 10:30 Sportp. 'De Groenendijkse Kampen'
  HDL D1 Boxmeer D4 10:30 Sportp. Steen en Stokstraat
  Hopbel D5 Oranje-Rood D8 10:30 Sportp. Rooiseheide
  Liempde D1 Oirschot D4 10:00 Sportp. Hogenbergseweg
  Mill D1 Den Bosch D11 12:15 bij Merlet College
  Oss D6 Heesch D2 (O) 10:30 Gem. sportpark
ZONDAG 17 JUNI 2018
  Boxmeer D4 Civicum D2 (O) 11:00 De Sloot
  Den Bosch D11 HDL D1 Oosterplas
  Gemert D2 (O) Liempde D1 10:30 Sportpark Molenbroek
  Heesch D2 (O) Hopbel D5 11:00 Sportp. 'De Braaken'
  Oirschot D4 Oss D6 12:45 Sportp. 'Moorland'
  Oranje-Rood D8 Mill D1 13:30 Genneper Parken

Sponsoren
Statistieken
zondag 20 mei 2018
Aantal leden 474
Nu online 33
Leden met @ 99,8%
SMS Bereik (teams) 77,8%
Clubcompetitie
1. ZMA1
2. D1
3. MB1
4. MA3
5. D1 Silvercup
hele clubcompetitie..
Digitaal Wedstrijd Formulier
Download de LISA Mobiele App


Android app on Google Play
Social media
YouTube Kanaal MHC HeeschMHC Heesch op Twitter