Kies een team
Agenda
Selectietraining 1e ronde A t/m D jeugd
25-5
Selectietraining 2e ronde A t/m D jeugd
1-6
Beach hockey A-, B- en C-jeugd jongens en meiden
8-6
Proost op de kroost
9-6
Minislotdag E6-tallen jongens & meisjes
16-6
Familie/vrienden hockeytoernooi voor iedereen!
24-6

Klik hier voor de gehele clubagenda
Inlog
Wedstrijden quicklinks
Contact
Mixed Hockey Club Heesch

Bezoek Adres:
Schoonstraat 99 b
5384 AM Heesch
Google Maps

Postadres:
Postbus 122
5384 ZJ Heesch

Tel. Clubhuis: 0412-453612
E-mail:
Webshop
photo_oranje.png photo_oranje2.png
D1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Pieter van Hout Email
DWF Contact Pieter van Hout
Trainer Pieter van Hout
Coach Koen van de Ven Email
DWF Contact Jordi van Heeswijk

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
21 mei !Oefenwedstrijd University of America
17:00 thuis KG 2
  Oefenwedstrijd 
27 mei 22426 HC Mierlo D1
0
13:00 13:30 uit route
3 jun 22411 HC Gemert D1
12:15 12:45 thuis KG 2
10 jun 22520 VMHC D1
0
12:15 12:45 uit route
17 jun 22416 HC Nuth D1
12:15 12:45 thuis KG 2
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mierlo D1 18 52 17 1 0 116 32 0
2 Gemert D1 18 45 15 0 3 81 33 0
3 Heesch D1 18 43 14 1 3 100 26 0
4 Vlijmen D1 18 34 11 1 6 64 41 0
5 Overbetuwe D1 18 31 9 4 5 60 34 0
6 Hilvarenbeek D1 18 26 8 2 8 73 64 0
7 Cranendonck D1 18 24 7 3 8 52 48 0
8 Bakel D1 18 16 5 1 12 38 96 0
9 Druten D1 18 14 4 2 12 25 64 0
10 Nuth D1 18 12 5 0 13 35 87 3
11 Bommelerwaard D1 18 12 4 0 14 23 64 0
12 Peel en Maas D1 18 4 1 1 16 25 103 0

Uitslagenmatrix
  Gemert D1Hilvarenbeek D1Bommelerwaard D1Bakel D1Heesch D1Mierlo D1Nuth D1Vlijmen D1Cranendonck D1Peel en Maas D1Druten D1Overbetuwe D1
Gemert D1   5-4 5-1 3-1 2-1 2-8 5-1 8-1 8-1 2-1
Hilvarenbeek D1 1-4   5-0 6-3 2-5 2-6 7-1 4-3 5-0 6-1
Bommelerwaard D1 0-1   3-4 7-1 0-2 2-1 2-1 0-3 2-4
Bakel D1 1-11 6-0   2-12 0-11 1-8 2-1 3-3 3-0 1-2
Heesch D1 8-2 8-0 6-0   3-4 1-2 3-2 7-0 9-0 2-2
Mierlo D1 5-2 8-5 3-2 7-0   7-0 5-2 6-6 9-0
Nuth D1 2-4 3-2 3-1 4-5 1-6 2-12   1-6 0-5 7-2 2-1
Vlijmen D1 2-0 4-4 6-0 6-2 2-3   3-0 5-2 4-1 2-3
Cranendonck D1 1-5 5-4 8-1 7-0 1-5 3-2   3-1 3-2 2-2
Peel en Maas D1 2-9 1-5 2-6 1-12 1-8 1-3 1-3   4-6 1-7
Druten D1 0-5 3-5 3-1 0-5 0-4 2-1 1-1 0-1   1-1
Overbetuwe D1 4-4 0-1 7-2 2-3 1-2 11-1 5-3 4-3 3-0  

Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
.. Heesch D1 Druten D1 9-0 Definitief
.. Cranendonck D1 Nuth D1 3-2 Definitief
.. Peel en Maas D1 Bakel D1 2-6 Definitief
.. Hilvarenbeek D1 Mierlo D1 2-6 Definitief
.. Bommelerwaard D1 Gemert D1 0-1 Definitief
.. Overbetuwe D1 Vlijmen D1 5-3 Definitief
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
.. Vlijmen D1 Bommelerwaard D1 6-0 Definitief
.. Mierlo D1 Peel en Maas D1 9-0 Definitief
.. Nuth D1 Overbetuwe D1 2-1 Definitief
.. Druten D1 Cranendonck D1 1-1 Definitief
.. Bakel D1 Heesch D1 2-12 Definitief
.. Gemert D1 Hilvarenbeek D1 5-4 Definitief
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
.. Bommelerwaard D1 Nuth D1 7-1 Definitief
.. Overbetuwe D1 Druten D1 3-0 Definitief
.. Cranendonck D1 Heesch D1 1-5 Definitief
.. Peel en Maas D1 Gemert D1 2-9 Definitief
.. Hilvarenbeek D1 Vlijmen D1 4-3 Definitief
.. Mierlo D1 Bakel D1 7-0 Definitief
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
.. Vlijmen D1 Peel en Maas D1 5-2 Definitief
.. Druten D1 Bommelerwaard D1 3-1 Definitief
.. Gemert D1 Mierlo D1 2-8 Definitief
.. Bakel D1 Cranendonck D1 2-1 Definitief
.. Heesch D1 Overbetuwe D1 2-2 Definitief
.. Nuth D1 Hilvarenbeek D1 3-2 Definitief
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
.. Bommelerwaard D1 Heesch D1 3-4 Definitief
.. Hilvarenbeek D1 Druten D1 6-1 Definitief
.. Gemert D1 Bakel D1 3-1 Definitief
.. Overbetuwe D1 Cranendonck D1 4-3 Definitief
.. Mierlo D1 Vlijmen D1 5-2 Definitief
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
.. Nuth D1 Mierlo D1 2-12 Definitief
.. Cranendonck D1 Bommelerwaard D1 8-1 Definitief
.. Vlijmen D1 Gemert D1 2-0 Definitief
.. Bakel D1 Overbetuwe D1 1-2 Definitief
.. Heesch D1 Hilvarenbeek D1 8-2 Definitief
.. Druten D1 Peel en Maas D1 0-1 Definitief
VRIJDAG 27 OKTOBER 2017
.. Peel en Maas D1 Nuth D1 1-3 Definitief
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
.. Peel en Maas D1 Heesch D1 1-12 Definitief
.. Vlijmen D1 Bakel D1 6-2 Definitief
.. Druten D1 Mierlo D1 2-8 Definitief
.. Bommelerwaard D1 Overbetuwe D1 2-4 Definitief
.. Hilvarenbeek D1 Cranendonck D1 5-0 Definitief
.. Gemert D1 Nuth D1 5-1 Definitief
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
.. Heesch D1 Mierlo D1 3-4 Definitief
.. Cranendonck D1 Peel en Maas D1 3-1 Definitief
.. Druten D1 Gemert D1 0-5 Definitief
.. Nuth D1 Vlijmen D1 1-6 Definitief
.. Bakel D1 Bommelerwaard D1 6-0 Definitief
.. Overbetuwe D1 Hilvarenbeek D1 4-4 Definitief
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
.. Hilvarenbeek D1 Bommelerwaard D1 5-0 Definitief
.. Vlijmen D1 Druten D1 4-1 Definitief
.. Nuth D1 Bakel D1 4-5 Definitief
.. Mierlo D1 Cranendonck D1 6-6 Definitief
.. Gemert D1 Heesch D1 2-1 Definitief
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
.. Hilvarenbeek D1 Bakel D1 6-3 Definitief
.. Overbetuwe D1 Mierlo D1 1-2 Definitief
.. Druten D1 Nuth D1 2-1 Definitief
.. Cranendonck D1 Gemert D1 1-5 Definitief
.. Heesch D1 Vlijmen D1 1-2 Definitief
.. Bommelerwaard D1 Peel en Maas D1 2-1 Definitief
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
.. Vlijmen D1 Cranendonck D1 3-0 Definitief
.. Mierlo D1 Bommelerwaard D1 3-2 Definitief
.. Bakel D1 Druten D1 3-0 Definitief
.. Nuth D1 Heesch D1 1-6 Definitief
.. Gemert D1 Overbetuwe D1 2-1 Definitief
.. Peel en Maas D1 Hilvarenbeek D1 1-5 Definitief
ZONDAG 4 MAART 2018
.. Peel en Maas D1 Overbetuwe D1 1-7 Definitief
ZONDAG 11 MAART 2018
.. Gemert D1 Bommelerwaard D1 5-1 Definitief
.. Bakel D1 Peel en Maas D1 3-3 Definitief
.. Mierlo D1 Hilvarenbeek D1 8-5 Definitief
.. Nuth D1 Cranendonck D1 0-5 Definitief
.. Vlijmen D1 Overbetuwe D1 2-3 Definitief
.. Druten D1 Heesch D1 0-5 Definitief
WOENSDAG 21 MAART 2018
.. Heesch D1 Bakel D1 6-0 Definitief
ZONDAG 25 MAART 2018
.. Nuth D1 Bommelerwaard D1 3-1 Definitief
.. Bakel D1 Mierlo D1 0-11 Definitief
.. Heesch D1 Cranendonck D1 3-2 Definitief
.. Druten D1 Overbetuwe D1 1-1 Definitief
.. Gemert D1 Peel en Maas D1 8-1 Definitief
.. Vlijmen D1 Hilvarenbeek D1 4-4 Definitief
ZONDAG 8 APRIL 2018
.. Cranendonck D1 Bakel D1 7-0 Definitief
.. Bommelerwaard D1 Druten D1 0-3 Definitief
.. Overbetuwe D1 Heesch D1 2-3 Definitief
.. Mierlo D1 Gemert D1 5-2 Definitief
.. Hilvarenbeek D1 Nuth D1 7-1 Definitief
.. Peel en Maas D1 Vlijmen D1 1-3 Definitief
ZONDAG 15 APRIL 2018
.. Vlijmen D1 Mierlo D1 2-3 Definitief
.. Bakel D1 Gemert D1 1-11 Definitief
.. Nuth D1 Peel en Maas D1 7-2 Definitief
.. Cranendonck D1 Overbetuwe D1 2-2 Definitief
.. Heesch D1 Bommelerwaard D1 8-0 Definitief
.. Druten D1 Hilvarenbeek D1 3-5 Definitief
ZONDAG 22 APRIL 2018
.. Overbetuwe D1 Bakel D1 7-2 Definitief
.. Gemert D1 Vlijmen D1 8-1 Definitief
.. Mierlo D1 Nuth D1 7-0 Definitief
.. Bommelerwaard D1 Cranendonck D1 2-1 Definitief
.. Hilvarenbeek D1 Heesch D1 2-5 Definitief
.. Peel en Maas D1 Druten D1 4-6 Definitief
ZONDAG 29 APRIL 2018
.. Peel en Maas D1 Mierlo D1 1-8 Definitief
.. Bommelerwaard D1 Vlijmen D1 0-2 Definitief
.. Overbetuwe D1 Nuth D1 11-1 Definitief
.. Hilvarenbeek D1 Gemert D1 1-4 Definitief
.. Cranendonck D1 Druten D1 3-2 Definitief
ZONDAG 13 MEI 2018
.. Druten D1 Mierlo D1 0-4 Definitief
.. Bakel D1 Vlijmen D1 1-8 Definitief
.. Heesch D1 Peel en Maas D1 7-0 Definitief
.. Nuth D1 Gemert D1 2-4 Definitief
.. Cranendonck D1 Hilvarenbeek D1 5-4 Definitief
.. Overbetuwe D1 Bommelerwaard D1 0-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 27 MEI 2018
  Bommelerwaard D1 Bakel D1 13:00 Sportcomplex 'De Watertoren'
  Gemert D1 Druten D1 12:30 Sportpark Molenbroek
  Hilvarenbeek D1 Overbetuwe D1 12:30 Sportp. 'De Roodloop'
  Mierlo D1 Heesch D1 13:30 Sportp. Oudvensestraat
  Peel en Maas D1 Cranendonck D1 13:00 Irenestraat
  Vlijmen D1 Nuth D1 12:45 Sportp. 'Hoge Heide'
DONDERDAG 31 MEI 2018
  Bommelerwaard D1 Hilvarenbeek D1 21:00 Sportcomplex 'De Watertoren'
ZONDAG 3 JUNI 2018
  Bakel D1 Nuth D1 12:30 Sportp. Geneneind
  Cranendonck D1 Mierlo D1 12:30 Sportp. 'De Romrijten'
  Druten D1 Vlijmen D1 12:45 Hockeyclub Druten
  Heesch D1 Gemert D1 12:45 Sportp. 'De Braaken'
  Overbetuwe D1 Peel en Maas D1 12:45 Sportpark de Pas
ZONDAG 10 JUNI 2018
  Bakel D1 Hilvarenbeek D1 14:00 Sportp. Geneneind
  Gemert D1 Cranendonck D1 12:30 Sportpark Molenbroek
  Mierlo D1 Overbetuwe D1 13:30 Sportp. Oudvensestraat
  Nuth D1 Druten D1 12:45 Sportp. 'De Kollenberg'
  Peel en Maas D1 Bommelerwaard D1 13:00 Irenestraat
  Vlijmen D1 Heesch D1 12:45 Sportp. 'Hoge Heide'
DONDERDAG 14 JUNI 2018
  Overbetuwe D1 Gemert D1 20:30 Sportpark de Pas
ZONDAG 17 JUNI 2018
  Bommelerwaard D1 Mierlo D1 12:30 Sportcomplex 'De Watertoren'
  Cranendonck D1 Vlijmen D1 11:30 Sportp. 'De Romrijten'
  Druten D1 Bakel D1 12:45 Hockeyclub Druten
  Heesch D1 Nuth D1 12:45 Sportp. 'De Braaken'
  Hilvarenbeek D1 Peel en Maas D1 12:30 Sportp. 'De Roodloop'

Sponsoren
Statistieken
zondag 20 mei 2018
Aantal leden 474
Nu online 74
Leden met @ 99,8%
SMS Bereik (teams) 77,8%
Clubcompetitie
1. ZMA1
2. D1
3. MB1
4. MA3
5. D1 Silvercup
hele clubcompetitie..
Digitaal Wedstrijd Formulier
Download de LISA Mobiele App


Android app on Google Play
Social media
YouTube Kanaal MHC HeeschMHC Heesch op Twitter