Kies een team
Agenda
Pietentraining
28-11
Nieuwjaarsreceptie
14-1
Beach hockey A-, B- en C-jeugd jongens en meiden
8-6
Proost op de kroost
9-6
Minislotdag E6-tallen jongens & meisjes
16-6
Familie/vrienden hockeytoernooi voor iedereen!
24-6

Klik hier voor de gehele clubagenda
Inlog
Wedstrijden quicklinks
Contact
Mixed Hockey Club Heesch

Bezoek Adres:
Schoonstraat 99 b
5384 AM Heesch
Google Maps

Postadres:
Postbus 122
5384 ZJ Heesch

Tel. Clubhuis: 0412-453612
E-mail:
photo_oranje.png photo_oranje2.png
Trainingsschema
Hieronder wordt het actuele schema getoond. In de officiële vakanties is er geen training.  Kies dan voor "Hoofdschema" om toekomstige trainingen te kunnen zien.

Teams kunnen zelf afspraken maken over door trainen tijdens vakanties. Die afspraken zijn NIET in dit schema opgenomen. Trainers kunnen daarvoor de Team agenda in LISA Team gebruiken.

Voor vragen of opmerkingen over het trainingsschema mail deze naar [email protected]

 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 MD3 Marilene Bernsen
Ellen Ulijn
KGZ 2 - AB
17:00 - 18:30 MD4 Hannah van der Giessen
Merel Vrielink
KGZ 2 - CD
17:30 - 19:00 MD1 Eva Muller
Fieke Kappers
KGZ 1 - AB
17:30 - 19:00 MD2 Lotte Bakker
Bo Vogels
KGZ 1 - CD
18:30 - 20:00 MC1 Marilene Bernsen
Maartje Kappers
Ellen Ulijn
KGZ 2 - AB
18:30 - 20:00 MC2 Bennie Breurken
Jop Vollebergh
KGZ 2 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Leon Otto
Lotte van de Rakt
KGZ 1 - AB
19:00 - 20:30 MB2 Mike Petersburg KGZ 1 - CD
20:00 - 21:30 MA1 Jeroen Ulijn KGZ 2 - CD
20:00 - 21:30 Trimhockey dames Walter Görts KGZ 2 - AB
20:30 - 21:30 D2 Leon Otto KGZ 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 F1 Kim van Boxmeer KGZ 1 - A
17:00 - 18:00 F2 Sanna Spaan KGZ 1 - A
17:00 - 18:00 F3 Juul van Rooij KGZ 1 - B
17:00 - 18:00 F4 Suze van den Heuvel KGZ 1 - B
17:00 - 18:00 F5 Liz van Kortenhof KGZ 1 - C
17:00 - 18:00 F6 Iris van Boekel KGZ 1 - C
17:00 - 18:00 F7 Rosalie van Grunsven KGZ 1 - D
17:00 - 18:30 Heesch-Oss JD1 Moniek van der Heijden KGZ 2 - AB
17:00 - 18:00 J8E1 Floris Vrielink
Teun Manders
KGZ 3
17:30 - 19:00 JC1 Leo van der Weijden KGZ 2 - CD
18:00 - 19:00 M6E1 Lotte van den Hoogen
Liselotte Petersburg
KGZ 1 - A
18:00 - 19:00 M6E2 Maud van Noort
Jobke Moens
KGZ 1 - B
18:00 - 19:00 M8E1 Maartje van Noort
Sam Vos
KGZ 3
18:00 - 19:00 M8E2 Madelief van de Ven KGZ 1 - C
18:00 - 19:00 M8E3 Merle van de Leemput
Jette Oltmans
KGZ 1 - D
18:30 - 20:00 MC3 Stan van Boxmeer KGZ 2 - AB
19:00 - 20:00 MB3 Leonie Ullenbroeck KGZ 1 - AB
19:00 - 20:00 MB4 Harm Lodewijkx KGZ 1 - CD
19:00 - 20:30 MC4 Marnix van der Pol KGZ 2 - CD
19:30 - 21:30 Keepers Trainingsgroep KGZ 3
20:00 - 21:30 JA1 Mark Derwig KGZ 2 - AB
20:00 - 21:30 MA2 Harm Lodewijkx KGZ 1 - CD
20:00 - 21:30 MA3 Leonie Ullenbroeck KGZ 1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 MD3 Vikki Vos KGZ 2 - AB
17:00 - 18:30 MD4 Floris Vrielink KGZ 2 - CD
17:30 - 19:00 MD1 Saar v.d. Heijden
Fleur Ticheloven
KGZ 1 - AB
17:30 - 19:00 MD2 Jasmijn van Kempen
Janne van Kempen
KGZ 1 - CD
18:30 - 20:00 MC1 Maartje Sperber KGZ 2 - AB
18:30 - 20:00 MC2 Caroline Mandigers KGZ 2 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Leon Otto
Casper Ticheloven
KGZ 1 - AB
19:00 - 20:30 MB2 Wilke van Nuland-van Hasselt KGZ 1 - CD
19:30 - 21:30 Keepers Trainingsgroep KGZ 3
20:00 - 21:30 MA1 Pieter van Hout KGZ 2 - AB
20:30 - 22:00 D1 Pieter van Hout KGZ 2 - CD
20:30 - 22:00 D2 Stijn Kools KGZ 1 - CD
20:30 - 22:00 H1 KGZ 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 F1 Kim van Boxmeer KGZ 1 - A
17:30 - 18:30 M6E1 Riley van den Boogaard KGZ 1 - B
17:30 - 18:30 M6E2 Elise Muller KGZ 1 - B
17:30 - 18:30 M8E2 Suus Van Hooff
Rosa van der Giessen
KGZ 1 - C
17:30 - 18:30 M8E3 Chelsea de Meij
Bastienne Banken
KGZ 1 - D
18:30 - 19:30 M8E1 Joeri van Uden KGZ 3
18:30 - 20:00 MB3 Antoine de Voigt KGZ 2 - AB
18:30 - 20:00 MB4 Leonie Ullenbroeck KGZ 2 - CD
18:30 - 20:00 MC3 Nina Steenbergen KGZ 1 - AB
18:30 - 20:00 MC4 Moniek van der Heijden KGZ 1 - CD
19:30 - 20:00 JC1 Astrid Scholten
Jurgen Manders
KGZ 3 Warming up
20:00 - 21:00 JC1 Astrid Scholten
Jurgen Manders
KGZ 1 - CD
20:00 - 21:30 MA2 Moniek van der Heijden KGZ 2 - AB
20:00 - 21:30 MA3 Leonie Ullenbroeck
Moniek van der Heijden
KGZ 2 - CD
20:00 - 21:30 VETA KGZ 1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 J8E1 Sjors den Engelsen
Riley van den Boogaard
KGZ 1 - AB
18:00 - 19:30 Junioren Trainingsgroep KGZ 2 Vrijhouden voor specifieke trainingen
18:30 - 20:00 JA1 Frank van den Broek KGZ 1 - AB
19:30 - 21:00 D1 Pieter van Hout KGZ 2 - AB
20:00 - 21:30 H1 KGZ 1 - AB
Sponsoren
Statistieken
maandag 25 september 2017
Aantal leden 455
Nu online 63
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 76,7%
Clubcompetitie
1. D1
2. MA3
3. JC1 Foto aanwezig
4. MC1
5. MB1
hele clubcompetitie..
Digitaal Wedstrijd Formulier
Download de LISA Mobiele App


Android app on Google Play
Social media
YouTube Kanaal MHC HeeschMHC Heesch op Twitter