Trainingsschema

Hieronder wordt het actuele schema getoond. In de officiële vakanties is er geen training.  Kies dan voor "Hoofdschema" om toekomstige trainingen te kunnen zien.

Teams kunnen zelf afspraken maken over door trainen tijdens vakanties. Die afspraken zijn NIET in dit schema opgenomen. Trainers kunnen daarvoor de Team agenda in LISA Team gebruiken.

Officiële feestdagen zijn niet uit het schema verwijderd.

Voor vragen of opmerkingen over het trainingsschema mail deze naar [email protected]

 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MD2 Stan van Boxmeer
Kevin van Bergen
KGZ 1 - CD
17:30 - 19:00 MD3 Lotte Bakker KGZ 2 - AB
17:30 - 19:00 MD4 Riley van den Boogaard KGZ 2 - CD
19:00 - 20:00 Keepers Trainingsgroep KGZ 3
19:00 - 20:30 MC1 Storm van Bakel KGZ 1 - AB
19:00 - 20:30 MC2 Storm van Bakel
Marco Tiemessen
KGZ 1 - CD
19:00 - 20:30 MC3 Daphne Kieboom
Marieke School
KGZ 2 - AB
19:00 - 20:30 MC4 Gwen van Grunsven KGZ 2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 3 Koen Marijnissen KGZ 2 - CD
20:30 - 22:00 JB1 Lars Prevo KGZ 2 - AB
20:30 - 22:00 Trim Dames Walter Görts KGZ 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 F1 Nouk Tiemessen KGZ 1 - A
17:30 - 18:30 F2 Juul van den Hurk
Saar van Uden
Cato Verbeek
Miek van Rooij
KGZ 1 - B
17:30 - 18:30 F3 Lieke Potma
Liese de Vos
KGZ 1 - CD
17:30 - 18:30 Funkey Jasper Kolster KGZ 3
17:30 - 19:00 JD1 Mark Derwig KGZ 2 - AB
18:30 - 19:30 M8E1 Kim van Boxmeer KGZ 1 - AB
18:30 - 19:30 M8E2 Annemarie Bernsen
Bente Kaashoek
KGZ 1 - CD
18:30 - 19:30 M8E3 Imke van der Wijst
Imke Verkuylen
KGZ 3
19:00 - 20:30 MA1 Casper Ticheloven
Leon Otto
KGZ 2 - AB
19:00 - 20:30 MB3 Eva Lieve Loonen KGZ 2 - CD
19:30 - 21:30 Keepers Trainingsgroep KGZ 3
20:30 - 22:00 Dames 2 Leon Otto KGZ 1 - AB
20:30 - 22:00 MA3 Leonie Ullenbroeck
Koen Marijnissen
KGZ 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MD1 Joeri van Uden KGZ 1 - AB
17:30 - 19:00 MD2 Rogier Koning
Riley van den Boogaard
KGZ 1 - CD
17:30 - 19:00 MD3 Peter-Paul Verhoeven
Coen Fransen
KGZ 2 - AB
17:30 - 19:00 MD4 Boy Janssen
Iris van Boekel
Kris Delissen
KGZ 2 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Frank van den Broek KGZ 2 - AB
19:00 - 20:30 MB2 Caroline Mandigers KGZ 2 - CD
19:00 - 20:30 MC2 Storm van Bakel
Stefan Timmers
Danisha Wittenberg
KGZ 1 - AB
19:00 - 20:30 MC3 Riley van den Boogaard KGZ 1 - CD
19:30 - 21:30 Keepers Trainingsgroep KGZ 3
20:30 - 22:00 Dames 1 Jeroen Ulijn KGZ 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 4 Frank van den Broek KGZ 2 - AB
20:30 - 22:00 JB1 Lars Prevo KGZ 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 M6E1 Rosalie van Grunsven KGZ 2 - A
17:30 - 18:30 M6E2 Maud den Engelsen
Daphne Dappers
KGZ 2 - B
17:30 - 18:30 M6E3 Juul van Rooij
Suze van den Heuvel
KGZ 2 - C
17:30 - 18:30 M6E4 Fieke Meijer Drees
Fem van der Zanden
Leonie Ullenbroeck
KGZ 2 - D
17:30 - 18:30 M8E1 Rob van Boxmeer KGZ 1 - AB
17:30 - 18:30 M8E2 Anne Vossenberg
Lisa van Leuken
KGZ 1 - CD
17:30 - 18:30 M8E3 Leonie Ullenbroeck KGZ 3
18:30 - 20:00 JD1 Riley van den Boogaard KGZ 2 - AB
18:30 - 20:00 MB3 Leonie Ullenbroeck KGZ 1 - CD
18:30 - 20:00 MC1 Eva Muller
Fleur Ticheloven
KGZ 1 - AB
18:30 - 20:00 MC4 Lara van Berkel
Roos Ruigrok
KGZ 2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Stijn Kools KGZ 2 - AB
20:00 - 21:30 MA1 Casper Ticheloven
Leon Otto
KGZ 1 - AB
20:00 - 21:30 MA2 Wilke van Nuland-van Hasselt KGZ 1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:45 MB1 Frank van den Broek KGZ 2 - AB
18:30 - 20:00 MB2 Elke van der Wielen KGZ 2 - CD
18:30 - 20:00 MD1 Frank van den Broek KGZ 1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Jeroen Ulijn KGZ 2
20:00 - 21:30 Heren 1 Leon Blank KGZ 1
 
 
 

Email

[email protected]

Telefoon (clubhuis)

0412-453612

Bezoek adres

Schoonstraat 99 B
5384 AM Heesch
Nederland

Postadres

Postbus 122
5384 ZJ Heesch
Nederland