Alle Standen

Junioren

JB1
2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waalwijk JB1 2 6 2 0 0 18 2 0
2 Hopbel JB1 2 4 1 1 0 5 4 0
3 Tilburg JB3 2 3 1 0 1 4 3 0
4 Breda JB3 2 3 1 0 1 1 1 0
5 Goirle JB1 2 1 0 1 1 5 9 0
6 Heesch JB1 2 0 0 0 2 3 17 0

JD1
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bommelerwaard JD1 2 6 2 0 0 11 0 0
2 Heesch JD1 2 6 2 0 0 6 2 0
3 MOP JD4 2 3 1 0 1 7 1 0
4 Waalwijk JD1 2 3 1 0 1 1 2 0
5 Berkel-Enschot JD3 2 0 0 0 2 2 12 0
6 Rosmalen JD4 2 0 0 0 2 0 10 0

MA1
2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waalwijk MA1 2 6 2 0 0 13 2 0
2 Heesch MA1 2 6 2 0 0 5 2 0
3 Dommel MA1 2 3 1 0 1 6 8 0
4 MOP MA2 2 3 1 0 1 6 12 0
5 Den Bosch MA3 2 0 0 0 2 4 7 0
6 Rosmalen MA2 2 0 0 0 2 2 5 0

MA2
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HDL MA1 2 6 2 0 0 13 2 0
2 Boekel MA1 2 4 1 1 0 9 4 0
3 Civicum MA1 2 4 1 1 0 4 3 0
4 Berlicum MA2 2 1 0 1 1 5 8 0
5 Heesch MA2 2 1 0 1 1 1 6 0
6 Geel-Zwart MA3 2 0 0 0 2 3 12 0

MA3
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uden MA3 2 6 2 0 0 7 1 0
2 Boxmeer MA2 2 6 2 0 0 4 2 0
3 Mill MA1 2 3 1 0 1 10 4 0
4 Heesch MA3 2 3 1 0 1 6 9 0
5 Oss MA5 2 0 0 0 2 1 5 0
6 Venray MA2 2 0 0 0 2 1 8 0

MB1
2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gemert MB1 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Boxmeer MB1 2 4 1 1 0 6 3 0
3 Venray MB1 2 4 1 1 0 6 4 0
4 Uden MB1 2 1 0 1 1 4 6 0
5 Heesch MB1 2 1 0 1 1 2 6 0
6 Horst MB1 2 0 0 0 2 2 9 0

MB2
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uden MB2 2 6 2 0 0 14 1 0
2 Geel-Zwart MB3 2 6 2 0 0 5 3 0
3 Boekel MB1 2 2 0 2 0 3 3 0
4 Gemert MB3 2 1 0 1 1 4 5 0
5 Heesch MB2 2 1 0 1 1 2 8 0
6 HDL MB2 2 0 0 0 2 1 9 0

MB3
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boekel MB2 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Gemert MB4 2 6 2 0 0 9 1 0
3 Son MB3 2 3 1 0 1 7 4 0
4 Uden MB5 2 3 1 0 1 3 7 0
5 Heesch MB3 2 0 0 0 2 3 5 0
6 Boxmeer MB3 2 0 0 0 2 0 13 0

MC1
2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch MC4 2 6 2 0 0 5 2 0
2 Oss MC2 2 4 1 1 0 3 2 0
3 Vlijmen MC2 2 3 1 0 1 4 4 0
4 Rosmalen MC3 2 3 1 0 1 2 3 0
5 Bommelerwaard MC1 2 1 0 1 1 2 3 0
6 Heesch MC1 2 0 0 0 2 2 4 0

MC2
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rosmalen MC4 2 6 2 0 0 10 1 0
2 Geel-Zwart MC3 2 6 2 0 0 10 2 0
3 Dommel MC3 2 3 1 0 1 8 6 0
4 Den Bosch MC7 2 3 1 0 1 3 9 0
5 Heesch MC2 2 0 0 0 2 2 8 0
6 Oss MC4 2 0 0 0 2 2 9 0

MC3
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Grave MC1 2 6 2 0 0 21 0 0
2 Rosmalen MC5 2 6 2 0 0 9 0 0
3 Oss MC5 2 3 1 0 1 8 5 0
4 Gemert MC5 2 3 1 0 1 4 9 0
5 Heesch MC3 2 0 0 0 2 3 16 0
6 Uden MC5 2 0 0 0 2 2 17 0

MC4
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boekel MC2 2 6 2 0 0 9 2 0
2 Uden MC4 2 3 1 0 1 10 4 0
3 Gemert MC4 2 3 1 0 1 3 3 0
4 Berlicum MC4 2 3 1 0 1 5 7 0
5 Heesch MC4 2 3 1 0 1 4 12 0
6 Oss MC6 2 0 0 0 2 3 6 0

MD1
2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gemert MD1 2 6 2 0 0 8 1 0
2 Oss MD2 1 3 1 0 0 2 1 0
3 Uden MD2 2 3 1 0 1 5 5 0
4 Heesch MD1 1 0 0 0 1 0 3 0
5 Rosmalen MD3 2 0 0 0 2 1 6 0

MD2
3e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Civicum MD1 2 6 2 0 0 16 1 0
2 Oss MD3 2 6 2 0 0 9 1 0
3 Rosmalen MD4 2 3 1 0 1 6 3 0
4 Heesch MD2 2 3 1 0 1 4 5 0
5 Gemert MD3 2 0 0 0 2 1 10 0
6 Uden MD3 2 0 0 0 2 0 16 0

MD3
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Civicum MD2 2 6 2 0 0 10 2 0
2 Helmond MD5 2 4 1 1 0 4 2 0
3 Oss MD4 2 3 1 0 1 9 3 0
4 Gemert MD5 2 3 1 0 1 4 7 0
5 Heesch MD3 2 1 0 1 1 1 5 0
6 Uden MD4 2 0 0 0 2 1 10 0

MD4
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Grave MD1 2 6 2 0 0 17 3 0
2 Mill MD1 2 6 2 0 0 13 0 0
3 Oss MD5 2 3 1 0 1 5 6 0
4 Uden MD5 2 3 1 0 1 5 8 0
5 Heesch MD4 2 0 0 0 2 1 9 0
6 Boxmeer MD2 2 0 0 0 2 2 17 0

Senioren

Dames 1
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venray D1 2 6 2 0 0 16 2 0
2 Berlicum D1 2 6 2 0 0 8 2 0
3 Tegelen D1 2 6 2 0 0 5 0 0
4 Druten D1 2 3 1 0 1 5 4 0
5 Nuth D1 2 3 1 0 1 5 4 0
6 Heesch D1 2 3 1 0 1 2 2 0
7 Mierlo D1 2 3 1 0 1 4 7 0
8 Overbetuwe D1 1 0 0 0 1 1 3 0
9 Cranendonck D1 2 0 0 0 2 2 8 0
10 Deurne D1 2 0 0 0 2 2 9 0
11 Vlijmen D1 1 0 0 0 1 0 9 0

Dames 2
Res. 2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oirschot D2 2 6 2 0 0 11 1 0
2 Eersel D1 2 6 2 0 0 5 3 0
3 Boekel D2 2 4 1 1 0 6 1 0
4 Tilburg D7 2 3 1 0 1 8 3 0
5 Drunen D3 2 3 1 0 1 8 4 0
6 Rosmalen D3 2 3 1 0 1 4 3 0
7 Den Bosch D9 2 3 1 0 1 2 6 0
8 Hopbel D3 2 2 0 2 0 3 3 0
9 HOD D4 2 1 0 1 1 1 3 0
10 Oranje-Rood D8 2 1 0 1 1 1 6 0
11 Berkel-Enschot D4 2 1 0 1 1 3 9 0
12 Heesch D2 2 0 0 0 2 1 11 0

Dames 3
Res. 3e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gemert D2 2 6 2 0 0 10 2 0
2 HDL D1 2 6 2 0 0 9 3 0
3 Helmond D4 2 6 2 0 0 6 4 0
4 Oss D5 2 4 1 1 0 5 3 0
5 Oranje-Rood D12 2 4 1 1 0 6 5 0
6 Don Quishoot D7 2 3 1 0 1 8 7 0
7 Den Bosch D12 2 3 1 0 1 4 6 0
8 Bakel D1 2 2 0 2 0 2 2 0
9 Uden D4 2 0 0 0 2 5 7 0
10 Oirschot D3 2 0 0 0 2 3 6 0
11 Heesch D3 2 0 0 0 2 3 9 0
12 Deurne D2 2 0 0 0 2 2 9 0

Dames 4
Res. 4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Helmond D5 2 6 2 0 0 10 4 0
2 Heesch D4 2 6 2 0 0 6 3 0
3 Rosmalen D5 2 4 1 1 0 11 4 0
4 Deurne D3 2 1 0 1 1 4 5 0
5 Oss D7 2 0 0 0 2 4 7 0
6 Boekel D3 2 0 0 0 2 3 15 0

Heren 1
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nova H1 2 6 2 0 0 15 3 0
2 Meerssen H1 2 6 2 0 0 6 3 0
3 Wijchen H1 2 6 2 0 0 7 5 0
4 Deurne H1 2 3 1 0 1 8 5 0
5 Peel en Maas H1 2 3 1 0 1 7 4 0
6 Nuth H1 2 3 1 0 1 6 9 0
7 Berlicum H1 1 0 0 0 1 2 3 0
8 Eersel H1 1 0 0 0 1 1 2 0
9 Cranendonck H1 2 0 0 0 2 3 10 0
10 Heesch H1 2 0 0 0 2 1 12 0

SilverCupD1
Silvercup - KO

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venray D1 1 3 1 0 0 8 0 0
2 Mierlo D1 1 3 1 0 0 5 2 0
3 Heesch D1 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Druten D1 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Vlijmen D1 1 1 0 1 0 1 1 0
6 Cranendonck D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Deurne D1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Tegelen D1 1 0 0 0 1 1 3 0
9 Berlicum D1 1 0 0 0 1 2 5 0
10 Nuth D1 1 0 0 0 1 0 8 0

SilverCupH1
Silvercup - KO

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Cranendonck H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DDHC H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Eersel H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gilze-Rijen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Heesch H1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Liberty H1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Meerssen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Nova H1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rapid H1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Vlijmen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wijchen H1 0 0 0 0 0 0 0 0

Veteranen A
Veteranen overgangsklasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heesch HA 2 6 2 0 0 6 2 0
2 Nuenen HA 2 4 1 1 0 5 2 0
3 Maastricht HA 2 4 1 1 0 4 3 0
4 Den Bosch HA 2 3 1 0 1 11 7 0
5 Helmond HA 1 3 1 0 0 4 2 0
6 Geel-Zwart HA 2 3 1 0 1 6 5 0
7 Eindhoven HA 2 3 1 0 1 4 5 0
8 Oranje-Rood HC 2 3 1 0 1 6 11 0
9 Oss HA 1 0 0 0 1 1 2 0
10 Oranje-Rood HD 2 0 0 0 2 3 5 0
11 HOD HA 2 0 0 0 2 2 8 0

Veteranen B
Veteranen 3e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Helmond HD 2 6 2 0 0 14 4 0
2 Dommel HB 2 6 2 0 0 11 2 0
3 Mill HA 2 4 1 1 0 4 3 0
4 Son HB 2 3 1 0 1 7 5 0
5 Oranje-Rood HF 2 3 1 0 1 3 2 0
6 Geel-Zwart HC 2 3 1 0 1 2 2 0
7 Boekel HA 2 3 1 0 1 8 10 0
8 Best HB 2 3 1 0 1 3 6 0
9 Den Bosch HG 2 1 0 1 1 3 5 0
10 Heesch HB 2 1 0 1 1 3 5 0
11 Eersel HA 2 1 0 1 1 2 8 0
12 Oss HC 2 0 0 0 2 1 9 0

Jongste Jeugd

F1
1e klasse

F2
1e klasse

F3
1e klasse

M6E1
1e klasse

M6E2
1e klasse

M6E3
1e klasse

M6E4
1e klasse

M8E1
1e klasse

M8E2
1e klasse

M8E3
1e klasse

 
 
 

Email

[email protected]

Telefoon (clubhuis)

0412-453612

Bezoek adres

Schoonstraat 99 B
5384 AM Heesch
Nederland

Postadres

Postbus 122
5384 ZJ Heesch
Nederland