Kies een team
Agenda
Pietentraining
28-11
Nieuwjaarsreceptie
14-1
Beach hockey A-, B- en C-jeugd jongens en meiden
8-6
Proost op de kroost
9-6
Minislotdag E6-tallen jongens & meisjes
16-6
Familie/vrienden hockeytoernooi voor iedereen!
24-6

Klik hier voor de gehele clubagenda
Inlog
Wedstrijden quicklinks
Contact
Mixed Hockey Club Heesch

Bezoek Adres:
Schoonstraat 99 b
5384 AM Heesch
Google Maps

Postadres:
Postbus 122
5384 ZJ Heesch

Tel. Clubhuis: 0412-453612
E-mail:
photo_oranje.png photo_oranje2.png
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Junioren 
  Heesch-Oss JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch JD5 3 9 3 0 0 22 3
2 Hopbel JD1 3 9 3 0 0 16 4
3 Geel-Zwart JD2 3 6 2 0 1 18 11
4 Gemert JD2 3 3 1 0 2 4 16
5 Boxmeer JD1 3 0 0 0 3 6 12
6 Heesch HEESCH JD1/OSS JD1 3 0 0 0 3 0 20
  4e klasse 
  JA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gemert JA1 3 7 2 1 0 16 5
2 Hopbel JA2 3 7 2 1 0 9 4
3 Heesch JA1 3 4 1 1 1 16 10
4 Oss JA3 3 4 1 1 1 6 9
5 Uden JA2 3 3 1 0 2 7 6
6 Boxmeer JA2 3 0 0 0 3 1 21
  3e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen JC1 2 6 2 0 0 12 1
2 Civicum JC1 3 6 2 0 1 9 7
3 Heesch JC1 2 4 1 1 0 12 1
4 Oss JC3 3 1 0 1 2 3 10
5 Den Bosch JC5 2 0 0 0 2 1 18
  4e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boxmeer MA1 3 9 3 0 0 21 2
2 Civicum MA1 3 9 3 0 0 17 1
3 Gemert MA1 3 4 1 1 1 3 12
4 Heesch MA1 3 3 1 0 2 10 10
5 Geel-Zwart MA2 3 1 0 1 2 2 12
6 Uden MA2 3 0 0 0 3 1 17
  2e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geel-Zwart MA4 3 9 3 0 0 12 4
2 Oss MA3 3 9 3 0 0 12 5
3 Grave MA1 3 6 2 0 1 13 7
4 Boxmeer MA2 3 3 1 0 2 7 9
5 Civicum MA2 3 0 0 0 3 7 16
6 Heesch MA2 3 0 0 0 3 2 12
  3e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heesch MA3 3 7 2 1 0 18 4
2 Geel-Zwart MA3 3 7 2 1 0 14 4
3 Boekel MA1 3 5 1 2 0 10 7
4 Uden MA4 3 4 1 1 1 6 9
5 Mill MA1 3 1 0 1 2 5 15
6 Gemert MA2 3 0 0 0 3 1 15
  4e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum MB1 3 9 3 0 0 10 5
2 Oss MB2 3 6 2 0 1 17 4
3 Heesch MB1 3 6 2 0 1 8 5
4 Geel-Zwart MB2 3 3 1 0 2 7 11
5 HDL MB1 3 3 1 0 2 6 11
6 Uden MB2 3 0 0 0 3 5 17
  2e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oss MB3 3 9 3 0 0 12 1
2 Berlicum MB2 3 6 2 0 1 11 7
3 Bommelerwaard MB2 3 6 2 0 1 6 4
4 Heesch MB2 3 3 1 0 2 11 10
5 Den Bosch MB5 3 3 1 0 2 2 13
6 Uden MB4 3 0 0 0 3 3 10
  3e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mill MB1 3 9 3 0 0 8 0
2 Grave MB2 3 9 3 0 0 9 4
3 Civicum MB2 3 6 2 0 1 13 8
4 HDL MB2 3 3 1 0 2 7 9
5 Boxmeer MB3 3 0 0 0 3 3 10
6 Heesch MB3 3 0 0 0 3 1 10
  4e klasse 
  MB4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Civicum MB1 3 9 3 0 0 17 3
2 Rosmalen MB3 3 6 2 0 1 19 6
3 Uden MB3 3 6 2 0 1 11 8
4 Geel-Zwart MB5 3 4 1 1 1 6 18
5 Heesch MB4 3 1 0 1 2 8 12
6 Den Bosch MB7 3 0 0 0 3 4 18
  3e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uden MC1 3 7 2 1 0 10 5
2 Oedenrode MC1 3 6 2 0 1 11 6
3 Heesch MC1 3 6 2 0 1 9 5
4 Helmond MC2 3 6 2 0 1 5 5
5 Boxmeer MC1 3 1 0 1 2 4 7
6 Gemert MC2 3 0 0 0 3 4 15
  2e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum MC2 3 9 3 0 0 15 5
2 Rosmalen MC4 3 6 2 0 1 14 3
3 Oss MC3 3 6 2 0 1 8 5
4 Heesch MC2 3 3 1 0 2 12 10
5 Civicum MC2 3 3 1 0 2 7 16
6 Geel-Zwart MC5 3 0 0 0 3 2 19
  3e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boekel MC1 3 9 3 0 0 28 3
2 Gemert MC5 3 6 2 0 1 8 5
3 Uden MC4 3 4 1 1 1 10 9
4 Heesch MC3 3 4 1 1 1 8 8
5 Deurne MC3 3 3 1 0 2 6 10
6 Boxmeer MC4 3 0 0 0 3 3 28
  4e klasse 
  MC4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boxmeer MC3 3 7 2 1 0 19 2
2 Oss MC4 2 6 2 0 0 12 0
3 HDL MC2 2 4 1 1 0 13 4
4 Uden MC5 2 3 1 0 1 4 9
5 Geel-Zwart MC6 2 0 0 0 2 0 9
6 Heesch MC4 3 0 0 0 3 5 29
  4e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Son MD1 3 7 2 1 0 16 4
2 Hopbel MD1 3 5 1 2 0 7 3
3 Gemert MD1 3 5 1 2 0 6 3
4 Heesch MD1 3 4 1 1 1 5 9
5 Oedenrode MD1 3 2 0 2 1 6 8
6 Uden MD2 3 0 0 0 3 1 14
  2e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oss MD3 3 9 3 0 0 18 4
2 Gemert MD2 3 7 2 1 0 13 3
3 Civicum MD1 3 7 2 1 0 9 2
4 Deurne MD1 3 3 1 0 2 9 9
5 Heesch MD2 3 0 0 0 3 4 13
6 Uden MD4 3 0 0 0 3 2 24
  3e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch MD7 3 9 3 0 0 22 1
2 Oss MD4 3 9 3 0 0 14 3
3 Oedenrode MD2 3 4 1 1 1 6 4
4 Heesch MD3 3 3 1 0 2 16 12
5 MOP MD6 3 1 0 1 2 5 31
6 Rosmalen MD6 3 0 0 0 3 0 12
  4e klasse 
  MD4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch MD8 2 6 2 0 0 16 1
2 Geel-Zwart MD5 3 6 2 0 1 15 3
3 MEP MD7 2 3 1 0 1 2 6
4 Heesch MD4 1 0 0 0 1 0 8
5 Oss MD6 2 0 0 0 2 0 15
  5e klasse 
Senioren 
  D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heesch D1 3 9 3 0 0 26 3
2 Mierlo D1 3 9 3 0 0 22 2
3 Gemert D1 3 9 3 0 0 15 6
4 Overbetuwe D1 3 6 2 0 1 9 5
5 Cranendonck D1 3 4 1 1 1 5 8
6 Vlijmen D1 3 3 1 0 2 12 9
7 Bommelerwaard D1 3 3 1 0 2 7 8
8 Hilvarenbeek D1 3 3 1 0 2 10 14
9 Nuth D1 3 3 1 0 2 5 11
10 Bakel D1 3 3 1 0 2 8 21
11 Druten D1 3 1 0 1 2 1 13
12 Peel en Maas D1 3 0 0 0 3 4 24
  4e klasse 
  D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Liempde D1 3 9 3 0 0 20 2
2 Oirschot D4 3 9 3 0 0 9 0
3 HDL D1 2 6 2 0 0 11 2
4 Den Bosch D11 3 6 2 0 1 15 8
5 Civicum D2 (O) 3 4 1 1 1 10 6
6 Heesch D2 (O) 3 4 1 1 1 6 5
7 Hopbel D5 2 3 1 0 1 3 4
8 Boxmeer D4 3 3 1 0 2 5 15
9 Gemert D2 (O) 3 2 0 2 1 4 7
10 Oranje-Rood D8 3 1 0 1 2 4 10
11 Oss D6 3 1 0 1 2 4 16
12 Mill D1 3 0 0 0 3 1 17
  Res. 3e klasse 
  H1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dommel H1 3 9 3 0 0 16 6
2 Cranendonck H1 3 4 1 1 1 11 10
3 Deurne H1 3 4 1 1 1 8 8
4 Peel en Maas H1 3 4 1 1 1 8 8
5 Berlicum H1 3 3 1 0 2 14 12
6 Heesch H1 3 1 0 1 2 6 19
  4e klasse 
  VETA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oedenrode HA 3 9 3 0 0 17 7
2 Berlicum HA 3 6 2 0 1 20 5
3 Heesch HA 3 6 2 0 1 8 5
4 Best HA 3 6 2 0 1 10 8
5 Den Bosch HB 3 6 2 0 1 8 8
6 Rosmalen HC 3 6 2 0 1 6 9
7 Dommel HA 3 4 1 1 1 8 8
8 Oirschot HA 3 4 1 1 1 8 8
9 MOP HC 3 3 1 0 2 8 9
10 Rosmalen HB 3 3 1 0 2 8 11
11 MEP HB 3 0 0 0 3 4 14
12 Oss HB 3 0 0 0 3 4 17
  Veteranen 1e klasse 
  VETB 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen HA 3 9 3 0 0 12 2
2 Geel-Zwart HC 3 9 3 0 0 11 1
3 Gemert HA 2 4 1 1 0 4 3
4 Mill HA 3 4 1 1 1 7 8
5 Heesch HB 3 3 1 0 2 5 6
6 Den Bosch HG 2 3 1 0 1 1 3
7 Oss HC 3 1 0 1 2 3 6
8 Bommelerwaard HB 2 1 0 1 1 2 6
9 Dommel HB 3 0 0 0 3 4 14
  Veteranen 3e klasse 
mini's 
  F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  J8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Sponsoren
Statistieken
maandag 25 september 2017
Aantal leden 455
Nu online 52
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 76,7%
Clubcompetitie
1. D1
2. MA3
3. JC1 Foto aanwezig
4. MC1
5. MB1
hele clubcompetitie..
Digitaal Wedstrijd Formulier
Download de LISA Mobiele App


Android app on Google Play
Social media
YouTube Kanaal MHC HeeschMHC Heesch op Twitter