Kies een team
Agenda
Scholing Trainers E & F Teams
27-8
Startbijeenkomst Coaches seizoen
28-8
Openingstoernooi
31-8
Start Competitie Jeugd
7-9

Klik hier voor de gehele clubagenda
Inlog
Wedstrijden quicklinks
Contact
Mixed Hockey Club Heesch

Bezoek Adres:
Schoonstraat 99 b
5384 AM Heesch
Google Maps

Postadres:
Postbus 122
5384 ZJ Heesch

Tel. Clubhuis: 0412-453612
E-mail:
Webshop
header1.jpg header2.jpg header3.jpg header4.jpg header5.jpg header6.jpg
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Junioren 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Breda JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Goirle JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Tilburg JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heesch JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hopbel JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waalwijk JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Enschot JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bommelerwaard JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heesch JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOP JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rosmalen JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waalwijk JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dommel MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heesch MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOP MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rosmalen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waalwijk MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boekel MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Civicum MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Geel-Zwart MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HDL MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Heesch MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boxmeer MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Heesch MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Mill MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oss MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Uden MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venray MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boxmeer MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gemert MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heesch MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Horst MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Uden MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venray MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boekel MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Geel-Zwart MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gemert MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HDL MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Heesch MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uden MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boekel MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boxmeer MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gemert MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heesch MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Son MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uden MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bommelerwaard MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Bosch MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heesch MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oss MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rosmalen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vlijmen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dommel MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geel-Zwart MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heesch MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oss MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rosmalen MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gemert MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Grave MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heesch MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oss MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rosmalen MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uden MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MC4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boekel MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gemert MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heesch MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oss MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uden MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gemert MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Heesch MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oss MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rosmalen MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Uden MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Civicum MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gemert MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heesch MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oss MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rosmalen MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uden MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Civicum MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gemert MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heesch MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Helmond MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oss MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uden MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MD4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boxmeer MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Grave MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heesch MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mill MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oss MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uden MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alkemade D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Avanti D1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Berlicum D1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Buitenhout D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Capelle D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Coevorden D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Cranendonck D1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Culemborg D1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Daring D1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Dash D1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DDHC D1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Deurne D1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Doetinchem D1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Drienerlo D1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Druten D1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Eemvallei D1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Evergreen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Feijenoord D1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Gilze-Rijen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Goes D1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Graspiepers D1 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Hardenberg D1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Harlingen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
24 HCHN D1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 HCRB D1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Heerhugowaard D1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Heesch D1 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Hondsrug D1 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Hoogeveen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
30 HVA D1 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Kikkers D1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Kraaien D1 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Krimpen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Kromme Rijn D1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Leeuwarden D1 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Lelystad D1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Lochem D1 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Meppel D1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Mierlo D1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Montfoort D1 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Nieuwkoop D1 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Nijkerk D1 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Nuth D1 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Olympia D1 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Oosterbeek D1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Overbetuwe D1 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Prinsenbeek D1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Rijnvliet D1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Saxenburg D1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Scoop Delft D1 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Souburgh D1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Tegelen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Tempo D1 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Thor D1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Udenhout D1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Uitgeest D1 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Venray D1 0 0 0 0 0 0 0 0
58 Vianen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Vlijmen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Voorhout D1 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Waddinxveen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Walcheren D1 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Wateringse veld D1 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Woerden D1 0 0 0 0 0 0 0 0
65 Zandvoort D1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Zeewolde D1 0 0 0 0 0 0 0 0
67 Zevenbergen D1 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Enschot D4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boekel D2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Den Bosch D9 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Drunen D3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Eersel D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tilburg D7 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Heesch D2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 HOD D4 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Hopbel D3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Oirschot D2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Oranje-Rood D8 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Rosmalen D3 0 0 0 0 0 0 0 0
  Res. 2e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bakel D1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Bosch D12 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deurne D2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Don Quishoot D7 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gemert D2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HDL D1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Heesch D3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Helmond D4 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Oirschot D3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Oranje-Rood D12 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Oss D5 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Uden D4 0 0 0 0 0 0 0 0
  Res. 3e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boekel D3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Deurne D3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heesch D4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Helmond D5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oss D7 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rosmalen D5 0 0 0 0 0 0 0 0
  Res. 4e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Avanti H1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Berlicum H1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bleiswijk H1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Catwijck H1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Coevorden H1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Cranendonck H1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Culemborg H1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Daring H1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DDHC H1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Deurne H1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Dieren H1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Doorn H1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Eemvallei H1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Eersel H1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Emmen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Evergreen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Gilze-Rijen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Goes H1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Graspiepers H1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Haackey H1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Hardenberg H1 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Harlingen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 HCHN H1 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Heerhugowaard H1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Heesch H1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Hockeer H1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Hoevelaken H1 0 0 0 0 0 0 0 0
28 HVA H1 0 0 0 0 0 0 0 0
29 IJburg H1 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Lelystad H1 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Liberty H1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Lochem H1 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Loenen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Meerssen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Meppel H1 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Nieuwkoop H1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Nijkerk H1 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Nova H1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Nuth H1 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Peel en Maas H1 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Rapid H1 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Roden H1 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Saxenburg H1 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Scoop Delft H1 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Sneek H1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Spijkenisse H1 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Spitsbergen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Tempo '34 H1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Thor H1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Twente H1 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Vianen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Vlijmen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Voorhout H1 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Walcheren H1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Wateringse veld H1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Wijchen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
57 HCW (Winschoten) H1 0 0 0 0 0 0 0 0
58 Zevenbergen H1 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch HA 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eindhoven HA 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geel-Zwart HA 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heesch HA 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Helmond HA 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HOD HA 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Maastricht HA 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nuenen HA 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Oranje-Rood HD 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Oranje-Rood HC 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Oss HA 0 0 0 0 0 0 0 0
  Veteranen overgangsklasse 
  Veteranen B  
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best HB 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boekel HA 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Den Bosch HG 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dommel HB 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Eersel HA 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Geel-Zwart HC 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Heesch HB 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Helmond HD 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Mill HA 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Oranje-Rood HF 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Oss HC 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Son HB 0 0 0 0 0 0 0 0
  Veteranen 3e klasse 
Jongste Jeugd 
  F1 
    1e klasse 
  F2 
    1e klasse 
  F3 
    1e klasse 
  M6E1 
    1e klasse 
  M6E2 
    1e klasse 
  M6E3 
    1e klasse 
  M6E4 
    1e klasse 
  M8E1 
    1e klasse 
  M8E2 
    1e klasse 
  M8E3 
    1e klasse 
Sponsoren
Statistieken
woensdag 21 augustus 2019
Aantal leden 431
Nu online 45
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 79,4%
Clubcompetitie
Digitaal Wedstrijd Formulier
Download de LISA Mobiele App


Android app on Google Play
Social media
YouTube Kanaal MHC HeeschMHC Heesch op Twitter