Alle Standen

Junioren

JB1
3e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bommelerwaard JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gemert JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heesch JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Helmond JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oranje-Rood JB5 0 0 0 0 0 0 0 0

JD1
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bommelerwaard JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DVS JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heesch JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Helmond JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOP JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oss JD3 0 0 0 0 0 0 0 0

MA1
2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boxmeer MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Bosch MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deurne MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Geel-Zwart MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gemert MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Heesch MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oss MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rosmalen MA2 0 0 0 0 0 0 0 0

MA2
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boxmeer MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Den Bosch MA6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heesch MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Mill MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oss MA6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rosmalen MA4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Uden MA3 0 0 0 0 0 0 0 0

MA3
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Best MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Bosch MA9 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heesch MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heeze MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nuenen MA3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oranje-Rood MA8 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oss MA5 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Son MA4 0 0 0 0 0 0 0 0

MB1
2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heesch MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 MOP MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rosmalen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Uden MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Vlijmen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0

MB2
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Heesch MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oedenrode MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oss MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Vlijmen MB4 0 0 0 0 0 0 0 0

MB3
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bommelerwaard MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Bosch MB8 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drunen MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heesch MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rosmalen MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vlijmen MB5 0 0 0 0 0 0 0 0

MC1
2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Basko MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Den Bosch MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heesch MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nuenen MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rosmalen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0

MC2
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boxmeer MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Civicum MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geel-Zwart MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Grave MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Heesch MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Mill MC2 0 0 0 0 0 0 0 0

MC3
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DES MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drunen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heesch MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oss MC5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Vlijmen MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Waalwijk MC2 0 0 0 0 0 0 0 0

MC4
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bommelerwaard MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heesch MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oss MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rosmalen MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uden MC5 0 0 0 0 0 0 0 0

MD1
2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berlicum MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Bosch MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gemert MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HDL MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Heesch MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Uden MD2 0 0 0 0 0 0 0 0

MD2
3e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Civicum MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Bosch MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gemert MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heesch MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oss MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rosmalen MD3 0 0 0 0 0 0 0 0

MD3
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Basko MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Heesch MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Helmond MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oranje-Rood MD9 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oss MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rosmalen MD5 0 0 0 0 0 0 0 0

MD4
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boxmeer MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Grave MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heesch MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Uden MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Venlo MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venray MD3 0 0 0 0 0 0 0 0

Senioren

Dames 1
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venray D1 5 15 5 0 0 27 7 0
2 Heesch D1 5 9 3 0 2 24 9 0
3 Berlicum D1 6 9 3 0 3 17 18 0
4 Tegelen D1 4 7 2 1 1 7 5 0
5 Deurne D1 5 7 2 1 2 13 13 0
6 Mierlo D1 5 7 2 1 2 8 13 0
7 Overbetuwe D1 4 6 2 0 2 7 8 0
8 Druten D1 5 6 2 0 3 12 20 0
9 Nuth D1 5 4 1 1 3 13 11 0
10 Vlijmen D1 4 0 0 0 4 3 27 0

Dames 2
Res. 2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Drunen D3 6 15 5 0 1 23 6 0
2 Boekel D2 6 13 4 1 1 16 8 0
3 Eersel D1 6 13 4 1 1 15 9 0
4 Oirschot D2 6 12 4 0 2 28 12 0
5 Tilburg D7 6 12 4 0 2 21 8 0
6 Rosmalen D3 6 12 4 0 2 17 7 0
7 Den Bosch D9 6 9 3 0 3 10 16 0
8 HOD D4 6 5 1 2 3 7 11 0
9 Berkel-Enschot D4 6 4 1 1 4 13 27 0
10 Heesch D2 6 4 1 1 4 8 25 0
11 Oranje-Rood D8 6 2 0 2 4 5 16 0
12 Hopbel D3 6 2 0 2 4 6 24 0

Dames 3
Res. 3e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Helmond D4 6 15 5 0 1 17 10 0
2 Don Quishoot D7 6 13 4 1 1 30 12 0
3 HDL D1 6 13 4 1 1 17 9 0
4 Gemert D2 6 12 4 0 2 15 8 0
5 Den Bosch D12 6 11 3 2 1 15 10 0
6 Oss D5 6 10 3 1 2 15 14 0
7 Bakel D1 6 8 2 2 2 14 10 0
8 Uden D4 6 7 2 1 3 19 17 0
9 Oirschot D3 6 6 2 0 4 12 16 0
10 Oranje-Rood D12 6 5 1 2 3 12 22 0
11 Deurne D2 6 2 0 2 4 6 19 0
12 Heesch D3 6 0 0 0 6 5 30 0

Dames 4
Res. 4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Helmond D5 6 18 6 0 0 36 11 0
2 Heesch D4 6 12 4 0 2 18 22 0
3 Rosmalen D5 6 8 2 2 2 20 20 0
4 Oss D7 6 5 1 2 3 15 19 0
5 Boekel D3 6 5 1 2 3 18 26 0
6 Deurne D3 6 2 0 2 4 12 21 0

Heren 1
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wijchen H1 5 13 4 1 0 21 11 0
2 Nova H1 5 11 3 2 0 21 7 0
3 Meerssen H1 5 10 3 1 1 13 8 0
4 Deurne H1 4 9 3 0 1 19 7 0
5 Peel en Maas H1 4 9 3 0 1 16 5 0
6 Nuth H1 5 9 3 0 2 14 21 0
7 Berlicum H1 5 6 2 0 3 15 10 0
8 Eersel H1 5 3 1 0 4 6 16 0
9 Cranendonck H1 5 0 0 0 5 5 19 0
10 Heesch H1 5 0 0 0 5 3 29 0

SilverCupD1
Silvercup - KO

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DVS D1 1 3 1 0 0 7 4 0
2 Gemert D1 1 3 1 0 0 4 3 0
3 Deurne D1 1 3 1 0 0 1 1 0
4 Sjinborn D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Venray D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Shot D1 1 0 0 0 1 1 1 0
7 Mierlo D1 1 0 0 0 1 3 4 0
8 Heesch D1 1 0 0 0 1 4 7 0

SilverCupH1
Silvercup - KO

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DDHC H1 1 3 1 0 0 4 0 0
2 Meerssen H1 1 3 1 0 0 3 2 0
3 Gilze-Rijen H1 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Berlicum H1 1 1 0 1 0 3 3 0
5 Liberty H1 1 1 0 1 0 3 3 0
6 Vlijmen H1 1 1 0 1 0 3 3 0
7 Wijchen H1 1 1 0 1 0 3 3 0
8 Heesch H1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Nova H1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Cranendonck H1 1 0 0 0 1 2 3 0
11 Rapid H1 1 0 0 0 1 1 2 0
12 Eersel H1 1 0 0 0 1 0 4 0

Veteranen A
Veteranen overgangsklasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oss HA 5 12 4 0 1 14 8 0
2 Heesch HA 6 11 3 2 1 15 14 0
3 Geel-Zwart HA 5 10 3 1 1 20 11 0
4 Eindhoven HA 4 9 3 0 1 11 8 0
5 Helmond HA 5 8 2 2 1 20 14 0
6 Den Bosch HA 5 7 2 1 2 21 16 0
7 Oranje-Rood HC 6 7 2 1 3 15 25 0
8 Nuenen HA 5 5 1 2 2 10 11 0
9 Maastricht HA 5 5 1 2 2 11 13 0
10 HOD HA 6 4 1 1 4 10 22 0
11 Oranje-Rood HD 6 2 0 2 4 12 17 0

Veteranen B
Veteranen 3e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Helmond HD 6 18 6 0 0 36 11 0
2 Boekel HA 6 15 5 0 1 36 16 0
3 Geel-Zwart HC 6 15 5 0 1 17 10 0
4 Mill HA 5 10 3 1 1 19 10 0
5 Dommel HB 5 9 3 0 2 18 11 0
6 Oranje-Rood HF 6 9 3 0 3 8 9 0
7 Best HB 6 6 2 0 4 8 16 0
8 Son HB 6 5 1 2 3 11 14 0
9 Heesch HB 6 5 1 2 3 9 19 0
10 Eersel HA 6 4 1 1 4 8 21 0
11 Oss HC 6 3 1 0 5 7 24 0
12 Den Bosch HG 6 2 0 2 4 7 23 0

Jongste Jeugd

JF1
1e klasse

M6E1
1e klasse

M6E2
1e klasse

M6E3
1e klasse

M6E4
1e klasse

M8E1
1e klasse

M8E2
1e klasse

M8E3
1e klasse

MF1
1e klasse

MF2
1e klasse

MF3
1e klasse

 
 
 

Email

[email protected]

Telefoon (clubhuis)

0412-453612

Bezoek adres

Schoonstraat 99 B
5384 AM Heesch
Nederland

Postadres

Postbus 122
5384 ZJ Heesch
Nederland