Kies een team
Agenda
Inlog
Wedstrijden quicklinks
Contact
Mixed Hockey Club Heesch

Bezoek Adres:
Schoonstraat 99 b
5384 AM Heesch
Google Maps

Postadres:
Postbus 122
5384 ZJ Heesch

Tel. Clubhuis: 0412-453612
E-mail:
Webshop
header1.jpg header2.jpg header3.jpg header4.jpg header5.jpg header6.jpg
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Junioren 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Deurne JB1 5 12 4 0 1 14 3
2 Eindhoven JB3 5 9 3 0 2 17 12
3 Heesch JB1 5 9 3 0 2 18 15
4 Boekel JB1 5 7 2 1 2 11 12
5 Geldrop JB3 5 4 1 1 3 10 19
6 Geel-Zwart JB2 5 3 1 0 4 5 14
  3e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heesch MA1 5 15 5 0 0 39 2
2 Hopbel MA1 5 12 4 0 1 31 11
3 Tilburg MA5 5 7 2 1 2 15 16
4 Den Bosch MA4 5 6 2 0 3 6 36
5 Rosmalen MA3 5 3 1 0 4 6 15
6 Oss MA3 5 1 0 1 4 6 23
  2e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Grave MA1 5 15 5 0 0 23 3
2 Mill MA1 5 10 3 1 1 15 10
3 Heesch MA2 5 9 3 0 2 18 7
4 Uden MA3 5 6 2 0 3 10 26
5 Oss MA7 5 3 1 0 4 4 13
6 Civicum MA2 5 1 0 1 4 7 18
  4e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geel-Zwart MA4 5 15 5 0 0 21 12
2 Gemert MA2 5 9 3 0 2 19 14
3 Berlicum MA3 5 7 2 1 2 22 20
4 Uden MA4 5 6 2 0 3 10 14
5 Oss MA6 5 5 1 2 2 9 11
6 Heesch MA3 5 1 0 1 4 5 15
  4e klasse 
  MA4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen MA2 4 9 3 0 1 18 8
2 Den Bosch MA8 3 7 2 1 0 12 4
3 Heesch MA4 4 7 2 1 1 12 11
4 Bommelerwaard MA3 3 3 1 0 2 9 12
5 Geldrop MA6 0 0 0 0 0 0 0
6 Drunen MA3 4 0 0 0 4 10 26
  4e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oss MB2 5 15 5 0 0 15 3
2 Geel-Zwart MB2 5 12 4 0 1 14 3
3 Bommelerwaard MB1 5 9 3 0 2 12 5
4 Rosmalen MB2 5 4 1 1 3 8 11
5 Heesch MB1 5 4 1 1 3 5 8
6 Berlicum MB2 5 0 0 0 5 5 29
  2e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gemert MB3 5 15 5 0 0 30 7
2 HDL MB2 5 10 3 1 1 12 9
3 Heesch MB2 5 7 2 1 2 9 8
4 Oss MB6 5 7 2 1 2 12 13
5 Den Bosch MB8 5 4 1 1 3 7 15
6 Dommel MB3 5 0 0 0 5 1 19
  4e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mill MB1 4 12 4 0 0 25 5
2 Heesch MB3 4 7 2 1 1 13 10
3 Oss MB7 4 7 2 1 1 9 9
4 Boxmeer MB4 4 3 1 0 3 4 12
5 Son MB3 0 0 0 0 0 0 0
6 Uden MB5 4 0 0 0 4 3 18
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heesch MC1 5 15 5 0 0 24 2
2 Civicum MC1 5 12 4 0 1 19 7
3 Oss MC3 5 9 3 0 2 8 7
4 Gemert MC3 5 4 1 1 3 10 22
5 HDL MC1 5 3 1 0 4 8 18
6 Uden MC2 5 1 0 1 4 6 19
  3e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heesch MC2 5 13 4 1 0 31 12
2 Uden MC3 5 12 4 0 1 20 8
3 Civicum MC2 5 9 3 0 2 15 11
4 Oedenrode MC3 5 6 2 0 3 14 17
5 Grave MC1 5 4 1 1 3 12 13
6 Geel-Zwart MC4 5 0 0 0 5 2 33
  4e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oss MC4 5 15 5 0 0 34 4
2 Geel-Zwart MC5 5 12 4 0 1 24 6
3 Rosmalen MC7 5 9 3 0 2 16 14
4 Heesch MC3 5 6 2 0 3 9 28
5 Den Bosch MC10 5 3 1 0 4 8 21
6 Bommelerwaard MC4 5 0 0 0 5 5 23
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum MD1 0 0 0 0 0 0 0
2 Boekel MD1 0 0 0 0 0 0 0
3 Heesch MD1 0 0 0 0 0 0 0
4 Oss MD2 0 0 0 0 0 0 0
5 Rosmalen MD3 0 0 0 0 0 0 0
6 Uden MD2 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum MD3 0 0 0 0 0 0 0
2 Civicum MD3 0 0 0 0 0 0 0
3 HDL MD2 0 0 0 0 0 0 0
4 Heesch MD2 0 0 0 0 0 0 0
5 Oss MD5 0 0 0 0 0 0 0
6 Uden MD3 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boekel MD2 0 0 0 0 0 0 0
2 Gemert MD5 0 0 0 0 0 0 0
3 Heesch MD3 0 0 0 0 0 0 0
4 Hopbel MD3 0 0 0 0 0 0 0
5 Oss MD6 0 0 0 0 0 0 0
6 Rosmalen MD6 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MD4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot MD5 0 0 0 0 0 0 0
2 Den Bosch MD9 0 0 0 0 0 0 0
3 Heesch MD4 0 0 0 0 0 0 0
4 HOCO MD8 0 0 0 0 0 0 0
5 Waalwijk MD4 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Sjinborn D1 6 18 6 0 0 38 7
2 Heesch D1 6 14 4 2 0 25 13
3 DVS D1 6 13 4 1 1 27 13
4 Venray D1 6 12 4 0 2 30 16
5 Deurne D1 6 10 3 1 2 18 12
6 Berlicum D1 6 10 3 1 2 17 14
7 Udenhout D1 6 10 3 1 2 19 18
8 Dommel D1 6 9 3 0 3 9 23
9 Cranendonck D1 6 6 2 0 4 8 24
10 Nuth D1 6 3 1 0 5 13 15
11 Vlijmen D1 6 0 0 0 6 7 27
12 Liempde D1 6 0 0 0 6 8 37
  4e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Civicum D2 6 16 5 1 0 31 9
2 Bakel D1 6 15 5 0 1 19 6
3 Heesch D2 6 13 4 1 1 22 8
4 Gemert D2 6 12 4 0 2 24 17
5 HDL D1 6 7 2 1 3 16 16
6 Uden D3 6 3 1 0 5 2 33
7 Oss D6 6 2 0 2 4 12 27
8 Boxmeer D4 6 1 0 1 5 9 19
  Res. 3e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Horst H1 6 18 6 0 0 35 6
2 Bommelerwaard H1 6 12 4 0 2 21 17
3 Wijchen H1 5 10 3 1 1 21 9
4 Meerssen H1 5 10 3 1 1 20 14
5 Cranendonck H1 6 10 3 1 2 24 23
6 Deurne H1 5 9 3 0 2 25 18
7 Berlicum H1 5 6 2 0 3 20 12
8 Peel en Maas H1 5 6 2 0 3 18 22
9 Vlijmen H1 6 4 1 1 4 16 21
10 Heesch H1 5 3 1 0 4 5 26
11 Overbetuwe H1 6 0 0 0 6 9 46
  4e klasse 
  Jong Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uden DJ4 6 16 5 1 0 18 9
2 Geel-Zwart DJ1 6 15 5 0 1 23 1
3 Den Bosch DJ3 6 12 4 0 2 19 17
4 MOP DJ1 6 6 2 0 4 7 13
5 Berlicum DJ1 6 4 1 1 4 8 16
6 Heesch DJ1 6 0 0 0 6 8 27
  3e klasse 
  SilverCup D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Basko D1 0 0 0 0 0 0 0
2 Bemmel D1 0 0 0 0 0 0 0
3 Blerick D1 0 0 0 0 0 0 0
4 Don Quishoot D1 0 0 0 0 0 0 0
5 Gemert D1 0 0 0 0 0 0 0
6 Heesch D1 0 0 0 0 0 0 0
7 Horst D1 0 0 0 0 0 0 0
8 Kromhouters D1 0 0 0 0 0 0 0
9 Meerssen D1 0 0 0 0 0 0 0
10 Nuenen D1 0 0 0 0 0 0 0
11 Oirschot D1 0 0 0 0 0 0 0
12 Scoop D1 0 0 0 0 0 0 0
13 Shot D1 0 0 0 0 0 0 0
14 Sjinborn D1 0 0 0 0 0 0 0
15 Tegelen D1 0 0 0 0 0 0 0
16 Waalwijk D1 0 0 0 0 0 0 0
  Silvercup - KO 
  SilverCup H1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum H1 1 3 1 0 0 6 3
2 Bommelerwaard H1 1 3 1 0 0 4 1
3 Deurne H1 0 0 0 0 0 0 0
4 Meerssen H1 0 0 0 0 0 0 0
5 Cranendonck H1 1 0 0 0 1 3 6
6 Heesch H1 1 0 0 0 1 1 4
  Silvercup - KO 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Helmond HB 6 18 6 0 0 32 12
2 Heesch HA 6 18 6 0 0 19 3
3 MOP HC 6 13 4 1 1 17 9
4 Oedenrode HA 6 10 3 1 2 21 15
5 MEP HB 6 7 2 1 3 19 20
6 Oirschot HA 6 7 2 1 3 13 17
7 Dommel HA 6 7 2 1 3 13 18
8 Den Bosch HB 6 7 2 1 3 10 16
9 Best HA 6 5 1 2 3 9 16
10 Rosmalen HB 6 4 1 1 4 13 17
11 HCAS HA 5 4 1 1 3 6 11
12 Bommelerwaard HA 5 -3 0 0 5 9 27
  Veteranen 1e klasse 
  Veteranen B  
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gemert HA 6 15 5 0 1 22 7
2 Heesch HB 6 12 4 0 2 27 13
3 Boekel HA 6 12 4 0 2 22 15
4 Geel-Zwart HC 5 12 4 0 1 14 7
5 Son HB 5 8 2 2 1 7 7
6 Mill HA 4 7 2 1 1 8 6
7 Oss HC 5 6 2 0 3 7 12
8 Helmond HD 5 6 2 0 3 16 24
9 Eersel HA 5 3 1 0 4 10 19
10 Oranje-Rood HD 4 1 0 1 3 3 9
11 Best HB 5 0 0 0 5 5 22
  Veteranen 3e klasse 
mini's 
  F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  J8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Sponsoren
Statistieken
zondag 21 oktober 2018
Aantal leden 462
Nu online 52
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 79,2%
Clubcompetitie
1. MA1 Foto aanwezig
2. MC1
3. Veteranen A
4. MC2
5. SilverCup D1
hele clubcompetitie..
Digitaal Wedstrijd Formulier
Download de LISA Mobiele App


Android app on Google Play
Social media
YouTube Kanaal MHC HeeschMHC Heesch op Twitter