Kies een team
Agenda
Winterstop
9-12
Observatietraining D + B jeugd
10-4
Observatietraining C + A jeugd
11-4
Selectietraining 1e ronde A t/m D jeugd
25-5
Selectietraining 2e ronde A t/m D jeugd
1-6
Beach hockey A-, B- en C-jeugd jongens en meiden
8-6
Proost op de kroost
9-6

Klik hier voor de gehele clubagenda
Inlog
Wedstrijden quicklinks
Contact
Mixed Hockey Club Heesch

Bezoek Adres:
Schoonstraat 99 b
5384 AM Heesch
Google Maps

Postadres:
Postbus 122
5384 ZJ Heesch

Tel. Clubhuis: 0412-453612
E-mail:
photo_oranje.png photo_oranje2.png
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Junioren 
  Heesch-Oss JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch JD5 10 30 10 0 0 74 9
2 Hopbel JD1 10 22 7 1 2 32 13
3 Geel-Zwart JD2 10 16 5 1 4 41 34
4 Boxmeer JD1 10 13 4 1 5 28 27
5 Gemert JD2 10 6 2 0 8 14 54
6 Heesch Heesch JD1/Oss JD1 10 1 0 1 9 7 59
  4e klasse 
  JA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gemert JA1 10 28 9 1 0 64 19
2 Hopbel JA2 10 22 7 1 2 35 20
3 Heesch JA1 10 14 5 2 3 55 32
4 Oss JA3 10 12 3 3 4 25 26
5 Uden JA2 10 7 2 1 7 21 34
6 Boxmeer JA2 10 0 0 0 10 10 79
  3e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen JC1 8 21 7 0 1 54 10
2 Civicum JC1 8 18 6 0 2 34 13
3 Heesch JC1 8 13 4 1 3 39 20
4 Oss JC3 8 5 1 2 5 12 36
5 Den Bosch JC5 8 1 0 1 7 4 64
  4e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Boxmeer MA1 10 27 9 0 1 55 15
2 Heesch MA1 10 21 7 0 3 46 23
3 Civicum MA1 10 20 6 2 2 36 20
4 Gemert MA1 10 11 3 2 5 15 38
5 Geel-Zwart MA2 10 5 1 2 7 11 26
6 Uden MA2 10 3 1 0 9 6 47
  2e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geel-Zwart MA4 9 21 7 0 2 27 16
2 Grave MA1 10 20 6 2 2 30 20
3 Oss MA3 10 19 6 1 3 32 20
4 Boxmeer MA2 10 12 4 0 6 17 22
5 Civicum MA2 9 8 2 2 5 25 33
6 Heesch MA2 10 4 1 1 8 12 32
  3e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geel-Zwart MA3 10 23 7 2 1 40 10
2 Heesch MA3 10 21 6 3 1 41 12
3 Mill MA1 10 17 5 2 3 28 30
4 Uden MA4 10 13 4 1 5 20 41
5 Boekel MA1 10 9 2 3 5 28 25
6 Gemert MA2 10 1 0 1 9 12 51
  4e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum MB1 10 30 10 0 0 51 12
2 Oss MB2 10 21 7 0 3 47 21
3 Heesch MB1 10 21 7 0 3 38 15
4 Geel-Zwart MB2 10 7 2 1 7 18 46
5 HDL MB1 10 6 2 0 8 12 43
6 Uden MB2 10 4 1 1 8 13 42
  2e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oss MB3 10 30 10 0 0 51 5
2 Bommelerwaard MB2 10 22 7 1 2 24 9
3 Berlicum MB2 10 19 6 1 3 30 17
4 Den Bosch MB5 10 10 3 1 6 7 27
5 Heesch MB2 10 7 2 1 7 19 31
6 Uden MB4 10 0 0 0 10 3 45
  3e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mill MB1 10 28 9 1 0 29 6
2 Grave MB2 10 18 6 0 4 19 15
3 Boxmeer MB3 10 13 4 1 5 22 25
4 Civicum MB2 10 12 3 3 4 28 28
5 HDL MB2 10 11 3 2 5 17 23
6 Heesch MB3 10 3 0 3 7 9 27
  4e klasse 
  MB4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Civicum MB1 10 24 8 0 2 46 8
2 Uden MB3 10 24 8 0 2 46 16
3 Rosmalen MB3 10 24 8 0 2 40 13
4 Geel-Zwart MB5 10 8 2 2 6 13 52
5 Heesch MB4 10 4 1 1 8 16 38
6 Den Bosch MB7 10 4 1 1 8 14 48
  3e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oedenrode MC1 10 24 8 0 2 27 15
2 Uden MC1 10 22 7 1 2 34 18
3 Boxmeer MC1 10 19 6 1 3 28 14
4 Helmond MC2 10 13 4 1 5 21 24
5 Heesch MC1 10 10 3 1 6 18 20
6 Gemert MC2 10 0 0 0 10 9 46
  2e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum MC2 9 27 9 0 0 60 17
2 Rosmalen MC4 9 16 5 1 3 28 13
3 Oss MC3 9 14 4 2 3 20 18
4 Civicum MC2 9 9 3 0 6 20 32
5 Boekel MC1 5 7 2 1 2 14 18
6 Heesch MC2 9 0 0 0 9 7 51
  3e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gemert MC5 9 18 5 3 1 21 12
2 Uden MC4 9 15 4 3 2 28 21
3 Heesch MC3 9 13 4 1 4 15 16
4 Deurne MC3 9 10 3 1 5 21 25
5 Geel-Zwart MC5 5 9 3 0 2 19 16
6 Boxmeer MC4 9 6 2 0 7 15 29
  4e klasse 
  MC4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Gemert MC4 9 25 8 1 0 50 11
2 Oedenrode MC3 9 19 6 1 2 41 13
3 Helmond MC7 9 18 6 0 3 32 16
4 Boekel MC2 9 9 3 0 6 22 25
5 Heesch MC4 5 3 1 0 4 4 35
6 Oss MC9 9 0 0 0 9 7 56
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Son MD1 10 23 7 2 1 35 11
2 Oedenrode MD1 10 18 5 3 2 23 14
3 Heesch MD1 10 16 5 1 4 25 26
4 Hopbel MD1 10 15 4 3 3 21 21
5 Gemert MD1 10 11 3 2 5 16 21
6 Uden MD2 10 1 0 1 9 6 33
  2e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Civicum MD1 8 22 7 1 0 31 4
2 Gemert MD2 8 16 5 1 2 17 9
3 Oss MD3 8 12 4 0 4 16 14
4 Heesch MD2 8 9 3 0 5 15 30
5 Deurne MD1 8 0 0 0 8 8 30
  3e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch MD7 9 24 8 0 1 43 6
2 Oss MD4 9 18 6 0 3 29 20
3 Heesch MD3 9 13 4 1 4 46 35
4 Oedenrode MD2 9 10 3 1 5 22 30
5 Uden MD4 5 9 3 0 2 18 11
6 Rosmalen MD6 9 0 0 0 9 1 57
  4e klasse 
  MD4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geel-Zwart MD5 5 11 3 2 0 21 3
2 MEP MD7 5 11 3 2 0 10 3
3 Boxmeer MD3 5 9 2 3 0 13 10
4 Venray MD2 5 4 1 1 3 7 12
5 Oss MD6 5 4 1 1 3 6 19
6 Heesch MD4 5 1 0 1 4 7 17
  5e klasse 
Senioren 
  D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mierlo D1 11 31 10 1 0 70 22
2 Gemert D1 11 27 9 0 2 39 21
3 Vlijmen D1 11 24 8 0 3 42 21
4 Heesch D1 11 22 7 1 3 63 20
5 Hilvarenbeek D1 11 19 6 1 4 45 34
6 Overbetuwe D1 10 17 5 2 3 27 21
7 Bakel D1 11 15 5 0 6 31 43
8 Cranendonck D1 11 11 3 2 6 27 35
9 Druten D1 11 7 2 1 8 10 42
10 Nuth D1 11 6 3 0 8 21 50
11 Bommelerwaard D1 11 6 2 0 9 18 42
12 Peel en Maas D1 10 3 1 0 9 12 54
  4e klasse 
  D1 Silvercup 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geel-Zwart D1 1 3 1 0 0 8 1
2 Heesch D1 1 0 0 0 1 1 8
  Silvercup - KO64 
  D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Liempde D1 11 31 10 1 0 55 12
2 Den Bosch D11 11 30 10 0 1 58 11
3 Oirschot D4 11 26 8 2 1 51 15
4 Civicum D2 11 20 6 2 3 28 24
5 Gemert D2 11 17 5 2 4 39 14
6 HDL D1 11 16 5 1 5 29 29
7 Heesch D2 11 14 4 2 5 23 15
8 Oranje-Rood D8 11 14 4 2 5 16 25
9 Boxmeer D4 11 13 4 1 6 21 37
10 Oss D6 11 5 1 2 8 18 41
11 Hopbel D5 11 3 1 0 10 5 48
12 Mill D1 11 1 0 1 10 4 76
  Res. 3e klasse 
  H1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum H1 10 21 7 0 3 48 32
2 Dommel H1 9 19 6 1 2 43 25
3 Cranendonck H1 10 19 6 1 3 38 22
4 Deurne H1 10 14 4 2 4 29 32
5 Peel en Maas H1 10 8 2 2 6 24 42
6 Heesch H1 9 2 0 2 7 18 47
  4e klasse 
  VETA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berlicum HA 11 30 10 0 1 73 14
2 Heesch HA 11 22 7 1 3 39 19
3 Oedenrode HA 11 22 7 1 3 47 36
4 Rosmalen HC 11 19 6 1 4 26 24
5 Best HA 11 18 6 0 5 25 33
6 Dommel HA 11 16 5 1 5 28 36
7 Den Bosch HB 11 14 4 2 5 33 48
8 Oirschot HA 11 13 3 4 4 29 33
9 MOP HC 11 12 4 0 7 34 44
10 MEP HB 11 12 4 0 7 25 38
11 Rosmalen HB 11 9 3 0 8 19 37
12 Oss HB 11 6 2 0 9 21 37
  Veteranen 1e klasse 
  VETB 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vlijmen HA 9 24 8 0 1 31 6
2 Geel-Zwart HC 9 18 6 0 3 22 9
3 Gemert HA 9 16 5 1 3 20 10
4 Mill HA 9 14 4 2 3 27 20
5 Dommel HB 9 13 4 1 4 21 21
6 Oss HC 9 8 2 2 5 15 17
7 Heesch HB 9 8 2 2 5 19 23
8 Den Bosch HG 8 8 2 2 4 8 23
9 Bommelerwaard HB 9 5 1 2 6 6 40
  Veteranen 3e klasse 
mini's 
  F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  J8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Zaalhockey 
  ZD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drunen D1 6 18 6 0 0 35 9
2 Hilvarenbeek D1 5 12 4 0 1 28 13
3 Prinsenbeek D1 7 8 2 2 3 26 39
4 Heesch D1 6 4 1 1 4 18 36
5 Basko D1 4 3 1 0 3 13 15
6 Gemert D1 4 1 0 1 3 12 20
  3e klasse 
  ZH1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cranendonck H1 4 10 3 1 0 22 16
2 Boxmeer H1 5 8 2 2 1 25 20
3 Nova H1 2 2 0 2 0 6 6
4 Hockeer H1 3 1 0 1 2 9 13
5 Dommel H1 2 0 0 0 2 5 12
  3e klasse 
  ZMA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rosmalen MA2 8 18 6 0 2 24 10
2 Heesch MA1 4 9 3 0 1 7 3
3 Son MA1 5 7 2 1 2 13 11
4 Vlijmen MA1 3 6 2 0 1 4 3
5 Geel-Zwart MA2 5 6 2 0 3 8 13
6 Oss MA2 6 5 1 2 3 12 17
7 Liempde MA1 7 4 1 1 5 10 21
  2e klasse 
  ZMB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Den Bosch MB4 8 24 8 0 0 43 10
2 Heesch MB1 8 18 6 0 2 30 19
3 Oss MB2 6 15 5 0 1 33 13
4 Vlijmen MB1 8 13 4 1 3 31 25
5 HDL MB1 10 6 2 0 8 25 42
6 Dommel MB2 6 3 1 0 5 7 22
7 Rosmalen MB3 8 1 0 1 7 8 46
  2e klasse 
  ZMC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geel-Zwart MC2 4 9 3 0 1 16 8
2 Boxmeer MC1 4 9 3 0 1 10 10
3 Gemert MC1 2 6 2 0 0 9 1
4 Heesch MC1 3 3 1 0 2 7 11
5 Oss MC2 4 3 1 0 3 6 10
6 Civicum MC1 0 0 0 0 0 0 0
7 Uden MC1 3 0 0 0 3 3 11
  2e klasse 
  ZMD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heesch MD1 10 22 7 1 2 35 29
2 Berlicum md2 8 16 5 1 2 30 16
3 Rosmalen MD2 6 10 3 1 2 16 14
4 Uden MD1 6 9 3 0 3 23 26
5 Oss MD2 8 8 2 2 4 30 27
6 Vlijmen MD2 4 3 1 0 3 6 15
7 Bommelerwaard MD1 6 1 0 1 5 18 31
  2e klasse 
Sponsoren
Statistieken
zondag 21 januari 2018
Aantal leden 473
Nu online 14
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 77,6%
Clubcompetitie
1. ZMB1
2. ZMA1
3. ZMD1
4. MA3
5. MA1
hele clubcompetitie..
Digitaal Wedstrijd Formulier
Download de LISA Mobiele App


Android app on Google Play
Social media
YouTube Kanaal MHC HeeschMHC Heesch op Twitter