Bezoekers Registratie

Trainingsschema

Hieronder wordt het actuele schema getoond. In de officiële vakanties is er geen training.  Kies dan voor "Hoofdschema" om toekomstige trainingen te kunnen zien.

Teams kunnen zelf afspraken maken over door trainen tijdens vakanties. Die afspraken zijn NIET in dit schema opgenomen. Trainers kunnen daarvoor de Team agenda in LISA Team gebruiken.

Officiële feestdagen zijn niet uit het schema verwijderd.

Voor vragen of opmerkingen over het trainingsschema mail deze naar [email protected]

 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JC1 Simon Bakker KGZ 2 - AB
17:30 - 19:00 MC3 Nick Roos Hoefgeest KGZ 2 - CD
18:00 - 19:00 Keepers Trainingsgroep KGZ 3 Leonie, Keepers E
18:30 - 20:00 MC1 Joeri van Uden KGZ 1 - AB
18:30 - 20:00 MC2 Tjerk Potma KGZ 1 - CD
19:00 - 20:00 Keepers Trainingsgroep KGZ 3 Jesse
19:00 - 20:30 MA2 Simon Bakker
Riley van den Boogaard
KGZ 2 - AB
19:00 - 20:30 MB2 Nick Roos Hoefgeest
Daan Korst
KGZ 2 - CD
20:00 - 21:30 MA1 Jean-Paul Bakker KGZ 1 - CD
20:00 - 22:00 Trim Dames Walter Görts KGZ 1
20:30 - 22:00 Dames 4 Simon Bakker KGZ 2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 JF1 Annemarie Bernsen
Lisa van Leuken
Lot Griens
Riley van den Boogaard
KGZ 1
17:30 - 18:30 M8E1 Marilene Bernsen
Anne Vossenberg
Sam Vos
Storm van Bakel
KGZ 2
17:30 - 18:30 M8E2 Marilene Bernsen
Anne Vossenberg
Sam Vos
KGZ 2
17:30 - 18:30 M8E3 Marilene Bernsen
Anne Vossenberg
Sam Vos
KGZ 2
17:30 - 18:30 MF1 Annemarie Bernsen
Lisa van Leuken
Lot Griens
KGZ 1
17:30 - 18:30 MF2 Annemarie Bernsen
Lisa van Leuken
Lot Griens
KGZ 1
18:30 - 20:00 MC4 Marilene Bernsen KGZ 2 - CD
18:30 - 20:00 MD1 Lisa van Leuken
Lot Griens
Riley van den Boogaard
Storm van Bakel
KGZ 1 - AB
18:30 - 20:00 MD2 Kim van Boxmeer KGZ 1 - CD
18:30 - 20:00 MD3 Sam Vos KGZ 3
19:30 - 21:30 Dames 1 Rob Hubertus KGZ 2 - AB
20:00 - 21:30 Keepers Trainingsgroep KGZ 3 Jesse
20:00 - 21:30 Dames 3 Leon Otto KGZ 1 - CD
20:00 - 21:30 MB3 Storm van Bakel KGZ 1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MC2 Nick Roos Hoefgeest KGZ 1 - CD
18:30 - 20:00 MC1 Mirko Griens
Elke van der Wielen
KGZ 2 - CD Dames 1
19:00 - 20:30 Keepers Trainingsgroep KGZ 3 Jesse
19:00 - 20:30 JC1 Lars Prevo KGZ 2 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Ruben van der Giessen KGZ 1 - AB
19:00 - 20:30 MB2 Caroline Mandigers
Elke van der Wielen
KGZ 1 - CD Dames 1
20:00 - 21:30 MA1 Jean-Paul Bakker KGZ 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Lars Prevo KGZ 2
20:30 - 22:00 MA2 Ruben van der Giessen KGZ 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Funkey Leonie Reinders KGZ 3
17:30 - 18:30 J6E1 Fem van der Zanden
Lara van Berkel
Lisa van Leuken
Lot Griens
KGZ 1
17:30 - 18:30 M6E1 Fem van der Zanden
Lara van Berkel
Lisa van Leuken
Lot Griens
Riley van den Boogaard
KGZ 1
17:30 - 18:30 M6E2 Fem van der Zanden
Lara van Berkel
Lisa van Leuken
Lot Griens
KGZ 1
17:30 - 18:30 M6E3mix KGZ 1
17:30 - 18:30 M8E1 Anne Vossenberg
Marilene Bernsen
Sam Vos
Storm van Bakel
KGZ 2
17:30 - 18:30 M8E2 Anne Vossenberg
Marilene Bernsen
Sam Vos
KGZ 2
17:30 - 18:30 M8E3 Anne Vossenberg
Marilene Bernsen
Sam Vos
KGZ 2
18:30 - 20:00 MC3 Marilene Bernsen KGZ 2 - AB
18:30 - 20:00 MD1 Lara van Berkel KGZ 2 - CD
18:30 - 20:00 MD2 Kim van Boxmeer KGZ 1 - AB
18:30 - 20:00 MD3 Anne Vossenberg
Fem van der Zanden
Riley van den Boogaard
Storm van Bakel
KGZ 1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 3 Wilke van Nuland-van Hasselt KGZ 1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 4 Stijn Kools KGZ 2 - AB
20:00 - 21:30 MB3 Leonie Reinders KGZ 1 - AB
20:00 - 21:30 Veteranen A KGZ 2 - CD
20:00 - 21:30 Veteranen B KGZ 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MB1 Saar van der Heijden
Eva Muller
KGZ 2 - AB
17:30 - 19:00 MC4 Sam Vos KGZ 1 - CD
18:30 - 19:00 Keepers Trainingsgroep KGZ 3 Keepers D1, Rob
19:00 - 20:30 Dames 1 Rob Hubertus KGZ 2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 2 Lars Prevo
Liedeke Zuidema
Marloes Hendriks
KGZ 1
19:45 - 21:15 Heren 1 Leon Blank
Frank van den Broek
Tom Duys
KGZ 2 - CD
 
 
 

Email

[email protected]

Telefoon (clubhuis)

0412-453612

Bezoek adres

Schoonstraat 99 B
5384 AM Heesch
Nederland

Postadres

p.a. Heelwijkstraat 28
5384 AS Heesch
Nederland