Alle Standen

Junioren

JB1
2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waalwijk JB1 5 15 5 0 0 29 8 0
2 Tilburg JB3 5 9 3 0 2 15 8 0
3 Breda JB3 5 9 3 0 2 8 5 0
4 Hopbel JB1 5 7 2 1 2 15 12 0
5 Goirle JB1 5 4 1 1 3 9 17 0
6 Heesch JB1 5 0 0 0 5 6 32 0

JD1
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heesch JD1 5 13 4 1 0 12 4 0
2 Waalwijk JD1 5 12 4 0 1 10 5 0
3 MOP JD4 5 9 3 0 2 18 7 0
4 Bommelerwaard JD1 5 7 2 1 2 14 5 0
5 Rosmalen JD4 5 3 1 0 4 4 17 0
6 Berkel-Enschot JD3 5 0 0 0 5 8 28 0

MA1
2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Waalwijk MA1 5 15 5 0 0 32 9 0
2 Heesch MA1 5 10 3 1 1 17 15 0
3 MOP MA2 5 7 2 1 2 13 19 0
4 Dommel MA1 5 6 2 0 3 13 23 0
5 Rosmalen MA2 5 4 1 1 3 7 11 0
6 Den Bosch MA3 5 1 0 1 4 8 13 0

MA2
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HDL MA1 5 12 4 0 1 26 4 0
2 Boekel MA1 5 10 3 1 1 14 8 0
3 Berlicum MA2 5 10 3 1 1 15 11 0
4 Geel-Zwart MA3 5 6 2 0 3 12 19 0
5 Civicum MA1 5 4 1 1 3 5 13 0
6 Heesch MA2 5 1 0 1 4 2 19 0

MA3
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uden MA3 5 13 4 1 0 17 5 0
2 Mill MA1 5 12 4 0 1 20 7 0
3 Boxmeer MA2 5 7 2 1 2 11 12 0
4 Oss MA5 5 6 2 0 3 8 11 0
5 Heesch MA3 5 6 2 0 3 14 24 0
6 Venray MA2 5 0 0 0 5 4 15 0

MB1
2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boxmeer MB1 5 13 4 1 0 10 4 0
2 Gemert MB1 5 10 3 1 1 15 3 0
3 Venray MB1 5 8 2 2 1 15 11 0
4 Horst MB1 5 7 2 1 2 16 17 0
5 Uden MB1 5 2 0 2 3 6 13 0
6 Heesch MB1 5 1 0 1 4 6 20 0

MB2
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uden MB2 5 15 5 0 0 27 4 0
2 Heesch MB2 5 10 3 1 1 10 11 0
3 Boekel MB1 5 8 2 2 1 14 11 0
4 Geel-Zwart MB3 5 6 2 0 3 12 14 0
5 Gemert MB3 5 2 0 2 3 4 14 0
6 HDL MB2 5 1 0 1 4 4 17 0

MB3
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gemert MB4 5 15 5 0 0 28 2 0
2 Boekel MB2 5 12 4 0 1 15 6 0
3 Son MB3 5 9 3 0 2 12 7 0
4 Uden MB5 5 6 2 0 3 10 14 0
5 Heesch MB3 5 3 1 0 4 11 17 0
6 Boxmeer MB3 5 0 0 0 5 3 33 0

MC1
2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch MC4 5 10 3 1 1 12 6 0
2 Rosmalen MC3 5 9 3 0 2 5 6 0
3 Oss MC2 5 9 2 3 0 6 3 0
4 Heesch MC1 5 7 2 1 2 9 8 0
5 Vlijmen MC2 5 5 1 2 2 8 9 0
6 Bommelerwaard MC1 5 1 0 1 4 3 11 0

MC2
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geel-Zwart MC3 5 15 5 0 0 19 4 0
2 Rosmalen MC4 5 12 4 0 1 20 4 0
3 Dommel MC3 5 9 3 0 2 15 13 0
4 Heesch MC2 5 3 1 0 4 11 18 0
5 Oss MC4 5 3 1 0 4 10 19 0
6 Den Bosch MC7 5 3 1 0 4 3 20 0

MC3
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Grave MC1 5 15 5 0 0 45 1 0
2 Rosmalen MC5 5 12 4 0 1 23 7 0
3 Oss MC5 5 9 3 0 2 23 17 0
4 Gemert MC5 5 6 2 0 3 11 31 0
5 Heesch MC3 5 1 0 1 4 7 26 0
6 Uden MC5 5 1 0 1 4 7 34 0

MC4
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boekel MC2 5 12 4 0 1 18 5 0
2 Uden MC4 5 10 3 1 1 14 6 0
3 Berlicum MC4 5 10 3 1 1 13 9 0
4 Gemert MC4 5 7 2 1 2 10 5 0
5 Heesch MC4 5 3 1 0 4 4 23 0
6 Oss MC6 5 1 0 1 4 6 17 0

MD1
2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gemert MD1 4 9 3 0 1 13 4 0
2 Oss MD2 4 9 3 0 1 6 4 0
3 Heesch MD1 4 6 2 0 2 6 5 0
4 Uden MD2 4 6 2 0 2 7 10 0
5 Rosmalen MD3 4 0 0 0 4 2 11 0

MD2
3e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Civicum MD1 5 15 5 0 0 41 1 0
2 Heesch MD2 5 10 3 1 1 20 7 0
3 Oss MD3 5 10 3 1 1 13 8 0
4 Rosmalen MD4 5 6 2 0 3 9 13 0
5 Uden MD3 5 1 0 1 4 2 27 0
6 Gemert MD3 5 1 0 1 4 3 32 0

MD3
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Civicum MD2 5 15 5 0 0 28 5 0
2 Oss MD4 5 12 4 0 1 32 6 0
3 Gemert MD5 5 9 3 0 2 18 12 0
4 Heesch MD3 5 4 1 1 3 7 24 0
5 Helmond MD5 5 4 1 1 3 7 27 0
6 Uden MD4 5 0 0 0 5 6 24 0

MD4
5e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Mill MD1 5 15 5 0 0 31 0 0
2 Grave MD1 5 12 4 0 1 29 12 0
3 Oss MD5 5 9 3 0 2 20 10 0
4 Uden MD5 5 3 1 0 4 6 25 0
5 Heesch MD4 5 3 1 0 4 6 25 0
6 Boxmeer MD2 5 3 1 0 4 9 29 0

Senioren

Dames 1
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Venray D1 5 15 5 0 0 27 7 0
2 Heesch D1 5 9 3 0 2 24 9 0
3 Berlicum D1 6 9 3 0 3 17 18 0
4 Tegelen D1 4 7 2 1 1 7 5 0
5 Deurne D1 5 7 2 1 2 13 13 0
6 Mierlo D1 5 7 2 1 2 8 13 0
7 Overbetuwe D1 4 6 2 0 2 7 8 0
8 Druten D1 5 6 2 0 3 12 20 0
9 Nuth D1 5 4 1 1 3 13 11 0
10 Vlijmen D1 4 0 0 0 4 3 27 0

Dames 2
Res. 2e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Drunen D3 6 15 5 0 1 23 6 0
2 Boekel D2 6 13 4 1 1 16 8 0
3 Eersel D1 6 13 4 1 1 15 9 0
4 Oirschot D2 6 12 4 0 2 28 12 0
5 Rosmalen D3 6 12 4 0 2 17 7 0
6 Tilburg D7 5 9 3 0 2 18 7 0
7 Den Bosch D9 6 9 3 0 3 10 16 0
8 HOD D4 6 5 1 2 3 7 11 0
9 Berkel-Enschot D4 6 4 1 1 4 13 27 0
10 Heesch D2 6 4 1 1 4 8 25 0
11 Oranje-Rood D8 5 2 0 2 3 4 13 0
12 Hopbel D3 6 2 0 2 4 6 24 0

Dames 3
Res. 3e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Helmond D4 6 15 5 0 1 17 10 0
2 Don Quishoot D7 6 13 4 1 1 30 12 0
3 HDL D1 6 13 4 1 1 17 9 0
4 Gemert D2 6 12 4 0 2 15 8 0
5 Den Bosch D12 6 11 3 2 1 15 10 0
6 Oss D5 6 10 3 1 2 15 14 0
7 Bakel D1 6 8 2 2 2 14 10 0
8 Uden D4 6 7 2 1 3 19 17 0
9 Oirschot D3 6 6 2 0 4 12 16 0
10 Oranje-Rood D12 6 5 1 2 3 12 22 0
11 Deurne D2 6 2 0 2 4 6 19 0
12 Heesch D3 6 0 0 0 6 5 30 0

Dames 4
Res. 4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Helmond D5 6 18 6 0 0 36 11 0
2 Heesch D4 6 12 4 0 2 18 22 0
3 Rosmalen D5 6 8 2 2 2 20 20 0
4 Oss D7 6 5 1 2 3 15 19 0
5 Boekel D3 6 5 1 2 3 18 26 0
6 Deurne D3 6 2 0 2 4 12 21 0

Heren 1
4e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Wijchen H1 5 13 4 1 0 21 11 0
2 Nova H1 5 11 3 2 0 21 7 0
3 Meerssen H1 5 10 3 1 1 13 8 0
4 Deurne H1 4 9 3 0 1 19 7 0
5 Peel en Maas H1 4 9 3 0 1 16 5 0
6 Nuth H1 5 9 3 0 2 14 21 0
7 Berlicum H1 5 6 2 0 3 15 10 0
8 Eersel H1 5 3 1 0 4 6 16 0
9 Cranendonck H1 5 0 0 0 5 5 19 0
10 Heesch H1 5 0 0 0 5 3 29 0

SilverCupD1
Silvercup - KO

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DVS D1 1 3 1 0 0 7 4 0
2 Gemert D1 1 3 1 0 0 4 3 0
3 Deurne D1 1 3 1 0 0 1 1 0
4 Sjinborn D1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Venray D1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Shot D1 1 0 0 0 1 1 1 0
7 Mierlo D1 1 0 0 0 1 3 4 0
8 Heesch D1 1 0 0 0 1 4 7 0

SilverCupH1
Silvercup - KO

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DDHC H1 1 3 1 0 0 4 0 0
2 Meerssen H1 1 3 1 0 0 3 2 0
3 Gilze-Rijen H1 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Berlicum H1 1 1 0 1 0 3 3 0
5 Liberty H1 1 1 0 1 0 3 3 0
6 Vlijmen H1 1 1 0 1 0 3 3 0
7 Wijchen H1 1 1 0 1 0 3 3 0
8 Heesch H1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Nova H1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Cranendonck H1 1 0 0 0 1 2 3 0
11 Rapid H1 1 0 0 0 1 1 2 0
12 Eersel H1 1 0 0 0 1 0 4 0

Veteranen A
Veteranen overgangsklasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oss HA 5 12 4 0 1 14 8 0
2 Heesch HA 6 11 3 2 1 15 14 0
3 Geel-Zwart HA 5 10 3 1 1 20 11 0
4 Eindhoven HA 4 9 3 0 1 11 8 0
5 Helmond HA 5 8 2 2 1 20 14 0
6 Den Bosch HA 5 7 2 1 2 21 16 0
7 Oranje-Rood HC 6 7 2 1 3 15 25 0
8 Nuenen HA 5 5 1 2 2 10 11 0
9 Maastricht HA 5 5 1 2 2 11 13 0
10 HOD HA 6 4 1 1 4 10 22 0
11 Oranje-Rood HD 6 2 0 2 4 12 17 0

Veteranen B
Veteranen 3e klasse

Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Helmond HD 6 18 6 0 0 36 11 0
2 Boekel HA 6 15 5 0 1 36 16 0
3 Geel-Zwart HC 6 15 5 0 1 17 10 0
4 Mill HA 5 10 3 1 1 19 10 0
5 Dommel HB 5 9 3 0 2 18 11 0
6 Oranje-Rood HF 6 9 3 0 3 8 9 0
7 Best HB 6 6 2 0 4 8 16 0
8 Son HB 6 5 1 2 3 11 14 0
9 Heesch HB 6 5 1 2 3 9 19 0
10 Eersel HA 6 4 1 1 4 8 21 0
11 Oss HC 6 3 1 0 5 7 24 0
12 Den Bosch HG 6 2 0 2 4 7 23 0

Jongste Jeugd

M6E1
1e klasse

M6E2
1e klasse

M6E3
1e klasse

M6E4
1e klasse

M8E1
1e klasse

M8E2
1e klasse

M8E3
1e klasse

MF1
1e klasse

MF2
1e klasse

MF3
1e klasse

 
 
 

Email

[email protected]

Telefoon (clubhuis)

0412-453612

Bezoek adres

Schoonstraat 99 B
5384 AM Heesch
Nederland

Postadres

Postbus 122
5384 ZJ Heesch
Nederland