Contacten

Algemeen Dagelijks Bestuur
A Voorzitter [email protected]
Mark Derwig voorzitter
B Vice Voorzitter [email protected]
Adjan Banken vice-voorzitter
C Penningmeester [email protected]
Pieter van der Velden penningmeester
D Secretariaat [email protected]
Marjolein Kolster secretaris
E TC Voorzitter [email protected]
Tjerk Potma bestuurslid
F PR & Communicatie [email protected]
Silvie Hoevenaars bestuurslid
G Accommodatie en Beheer [email protected]
Antoine de Voigt bestuurslid
Technische Commissie
01 TC Voorzitter [email protected]
Tjerk Potma bestuurslid
02 Coördinatie Senioren (D, H, Trim, 18+) [email protected]
Elke van der Wielen commissielid
Dominique Roost commissielid
03 Coördinatie Junioren (A-B-C-D) [email protected]
Astrid van Boxmeer commissielid
Joyce van der Doelen commissielid
04 Coördinatie Jongste Jeugd (E-F) [email protected]
Henk-Jan van der Molen commissielid
05 Coördinatie Funkey [email protected]
Henk-Jan van der Molen commissielid
06 Coördinatie Sjorssportief [email protected]
Saskia van Nistelrooy commissielid
07 Materialen [email protected]
Bellinda van den Helm keepersmaterialen
Peer Bannenberg keepersmaterialen
Antoine de Voigt hockey en training
08 Kader Opleiding en Begeleiding Trainers/Coaches [email protected]
Coaches
Coen Fransen coordinator
Erik Goorsenberg coordinator
Selectie
Joeri van Uden coordinator
Trainers
Leonie Reinders coordinator
Stijn Kools coordinator
Lars Prevo coordinator
Eva Lieve Loonen coordinator
10 Wedstrijdsecretariaat [email protected]ch.nl
Helma van Boekel wedstrijdsecretaris
Elke van der Wielen wedstrijdsecretaris senioren
11 Zaal Hockey en Winteractiviteiten [email protected]
Marie-Jet Vollebergh commissielid
Leonie Reinders commissielid
Astrid van Boxmeer commissielid
Accommodatie en beheer [email protected]
Antoine de Voigt bestuurslid
Arno van Nuland commissielid
Activiteiten Commissie [email protected]
Silvie Hoevenaars bestuurslid
Hanneke Louwrenssen coordinator
Barbara Slijkhuis commissielid
Ellen Loch commissielid
Marco Tiemessen commissielid
Mandy Muller commissielid
Dorien Verkuijlen commissielid
Franca van Rooij commissielid
Bauke Kappen commissielid
Arbitrage
Tjerk Potma bestuurslid
Arbitrage Indeling [email protected]
Riley van den Boogaard commissielid
Scheidsrechtercursus [email protected]
Wilke van Nuland-van Hasselt commissielid
Bar Commissie [email protected]
Ido van Alphen inkoop
Bas Geurtjens achterwacht
Pieter van der Velden achterwacht
Gerald van Orsouw achterwacht
Bardindeling [email protected]
Raymond de Lange commissielid
IT Commissie [email protected]
Lucas van de Voort website, LISA, social media, narrowcasting, google apps
Pieter van den Akker hardware
Jeugd Bestuur [email protected]
Maartje van Noort voorzitter
Eva Muller commissielid
Lisanne de Visser commissielid
Lisse Roland commissielid
Storm van Bakel commissielid
Leden Administratie [email protected]
Anneke van Mierlo commissielid
PR & Communicatie Commissie [email protected]
Silvie Hoevenaars bestuurslid
Desiree de Lange clubfotograaf
Arno van Nuland clubfotograaf
Sponsor Commissie [email protected]
Mark Derwig bestuurslid
Derk Kappers commissielid
Jeannette Jansen- Joosten commissielid
Hans Metzlar commissielid
Ingrid Meijer Drees commissielid
Vertrouwenspersoon [email protected]
Caroline Mandigers algemeen
Vrijwilligerscoordinator [email protected]
Mark Derwig bestuurslid
 
 
 

Email

[email protected]

Telefoon (clubhuis)

0412-453612

Bezoek adres

Schoonstraat 99 B
5384 AM Heesch
Nederland

Postadres

Postbus 122
5384 ZJ Heesch
Nederland